Horoskopi sot

0

DASHI

Jupiteri do të influencojë sektorin që lidhet me pasionin dhe takimet. Nëse jeni vetë dita do jetë mjaft e rëndësishme. Plutoni do iu nxisë të shpenzoni jashtë masë dhe gjendja sa vjen e do të rëndohet. Kujdes, mos e çekuilibroni buxhetin.

DEMI

Nuk do mbylleni brenda lidhjes suaj për të pasur një jetë të qetë. Do keni aftësinë t’ia mbushni mendjen partnerit për të të ndryshuar rutinën. Do keni sukses me financat dhe asnjë problem për menaxhimin e tyre.

BINJAKET

Rutina do iu rëndojë shumë sot dhe marrëdhënia me partnerin ka rrezik të preket. Mos i kërkoni të bëjë punë shtëpie apo diçka tjetër të vështirë për të sepse nuk do i pëlqejë aspak. Klima do jetë konfuze në planin financiar.

GAFORRJA

Ata që kanë një lidhje do jenë më të ndjeshëm ndaj sirenave të kënaqësisë. Gjithsesi kujdes, sepse nuk do jetë me patjetër partneri që do iu bëjë të ëndërroni. Kujdes me financat, sepse situata do jetë e ndërlikuar.

LUANI

Në jetën në çift duhet me patjetër të jeni të lakmueshëm dhe të përgjegjshëm. Ka rrezik që sot të mos komunikoni fare por secili të mendojë të veten. Situata financiare do jetë më e mirë sesa e mendonit.

VIRGJERESHA

Plutoni do ua ndryshojë çifteve tërësisht jetën. Edhe pse do e vini në pikëpyetje këtë lidhje gjithçka do bëhet në të mirën tuaj. Përfundimi do jetë pozitiv. Në fushën materiale do ndërmerrni rreziqe. Bëni shumë kujdes, sepse mund të rrezoheni.

PESHORJA

Lidhja juaj shkon shumë mirë, por mos mendoni se duke vazhduar këtë rutinë partneri do jetë i kënaqur dhe nuk do i hedhë sytë asgjëkund tjetër. Mos bëni shpenzime të mëdha dhe mos merrni vendime të mëdha financiare.

AKREPI

Ju që jeni në çift nuk duhet në asnjë mënyrë të flini dhe t’ia lini gjithçka kohës. Flisni më tepër me njëri-tjetrin dhe mendoni për një të ardhme më të mirë. Nëse doni që buxheti mos arrijë fundin duhet të mendoheni mirë para se të merrni vendime.

SHIGJETARI

Tensioni do të shuhet në jetën në çift dhe nuk do keni asnjë problem me partnerin. Përfitoni sa më shumë nga kjo ditë. Marrëdhënia juaj do thellohet më tepër. Në planin financiar yjet do iu japin mundësinë të pasuroheni shpejt.

BRICJAPI

Edhe pse klima në çift do jetë pështjelluese lidhja juaj është aq e fortë dhe e matur sa që mund t’i bëjë ballë me sukses. Saturni rrezikon të tronditë ekuilibrin financiar. Bëni shumë kujdes nëse nuk doni të ngeleni me xhepat bosh!

UJORI

Të gjithë ata që janë në çift, madje edhe ata që kanë pasur probleme kohët e fundit do mund të gjejnë mirëkuptim dhe do flasin më tepër me njëri-tjetrin. Dita do jetë e ngrohtë dhe mjaft harmonike. Me financat gjërat do shkojnë mirë dhe do mund të kryeni edhe shpenzimet e nevojshme.

PESHQIT

Çiftet do jenë të mërzitur dhe me moral të rënë. Do e keni shumë të vështirë ta kaloni këtë mjegullim edhe pse nga mbrëmja do mundoheni të shtoni dozat e fantazisë. Influenca e Uranit tek financat mund t’iu çojë edhe në një dështim të plotë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here