Horoskopi ditor,16 shtator 2015

0
Horoskopi ditor – 16/09/2015
Dashi Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Po shtohen dita dites mundesite per te njohur njerez te rinj dhe per te shtuar kerkesat tuaja personale. Nese jeni ne gjendje te mbaroni punet tuaja qe sot, bejeni.
Demi Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Sot jeni te motivuar per te qene ne sintoni me kedo qe keni prane duke filluar nga partneri deri tek personat qe i keni njohur rastesisht.
Binjaket Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Evitoni te bini ne kurthin e krenarise se tepruar. Duke menduar se jeni me te zote se te tjeret, po nenvleresoni shume nje kundershtarin tuaj qe do perfitoje nga kjo.
Gaforrja Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Nese vini ne perdorim dijet dhe personalitetin tuaj do te bini ne sy te personave te rendesishem. Per ata qe e kane zemren te lire, pritet qe shume shpejt ta zene ate.
Luani Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Takimi me nje ish te dashur do tju beje me nostalgjike se zakonisht. Megjithese tani nuk ju lidh me asgje me njeri-tjetrin perseri ndjeni mungesen e momenteve te kaluara me te.
Luani Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Korrektesia juaj do te vleresohet shume nga ata qe keni prane. Sot eshte e rendesishme te qendroni pak kohe me nje te moshuar qe ka nevoje per ju.
Peshorja Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Nese insistoni me te gjithe forcat tuaja do te arrini te perfundoni ate qe keni ne mendje. Nese shikoni ndryshime ne pozicionin tuaj te punes pranojini pa asnje medyshje.
Akrepi Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Duke rinovuar lookun tuaj do te keni ndjesine qe jeni bere me terheqes. Mbase eshte momenti i duhur per ta provuar dhe me vepra jo vetem me mendime.
Shigjetari Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Tregohuni te kujdesshem nese nuk deshironi te hapni telashe me partnerin. Nese evitoni provokimet mund te arrini ti sqaroni gjerat deri ne fund.
Bricjapi Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Kur ju te keni nevoje per embelsi dhe perkedhelje partneri do te jete shume i zene, ndersa kur ai te vije tju kerkoje nuk ka per tju gjetur te lire.
Ujori Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Nje bisede e sterzgjatur tashme rrezikon qe ju te humbni durimin nga momenti ne moment. Konsideroni disa fakte qe mund tju ndodhin gjate dites se sotme.
Peshqit Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Heret a vone do tju duhet te perballeni edhe me gjera qe nuk ju pelqejne. Duke i anashkaluar vetem do te rrezikoni poziten tuaj pa e vene re.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here