Horoskopi ditor-9 janar 2016

0
Dashi Dashi
Eshte nje dite shume e mire per te zgjidhur disa probleme sentimentale. Perfitoni per te rinovuar dashurine ose, te hidheni per te fituar nje dashuri te re.
Demi Demi
Parashikohen disa ngjarje te rendesishme dhe disa mundesi te reja ne karriere, qe do t’ju japin shansin te realizoni endrra te vjetra. Shfrytezoni gjithcka ne favorin tuaj.
Binjaket Binjaket
Lerini menjane idete per te shtuar me cdo kusht parate ne llogarine tuaj bankare, sepse mund t’ju dalin disa komplikacione. Do te keni kenaqesi ne fushen sentimentale.
Gaforrja Gaforrja
Do te dini te perdorni ne favorin tuaj nje mundesi qe do t’ju beje fitimtare ne shume kendveshtrime. Kontrolloni impulsivitetin tuaj, sepse vetem me qetesi mund te vendosni harmonine qe doni.
Luani Luani
Do te jeni shume joshes dhe nje mbremje nen driten e qirinjve do te jete ideale per t’ju ndezur disa pasione. Mundesi te reja sentimentale do te kene ata qe jane ne udhetim.
Luani Virgjeresha
Ka mundesi qe dicka t’ju rreshkase nga kontrolli dhe t’ju humbin disa sende me vlere. Mos jini ne merak, sepse gjithcka do te rregullohet, vetem kini pak durim.
Peshorja Peshorja
Vendosmeria do t’ju ndihmoje te shmangni tensionet dhe problemet. Suksesin profesional e keni shume prane, prandaj shmangni zenkat.
Akrepi Akrepi
Do te beni nje shetitje te kendshme jashte qytetit dhe do te cliroheni nga streset dhe nga lodhja e diteve te fundit. Do ta kaloni mbremjen ne nje shoqeri te kendshme.
Shigjetari Shigjetari
Do te perdorni gjithe aftesite tuaja per te ndryshuar situaten ne te cilen gjendeni tani. Duhet te qartesoheni brenda vetes tuaj dhe do te gjeni zgjidhje te favorshme.
Bricjapi Bricjapi
Gjithe sforcimet tuaja do te shperblehen dhe do te perfundoni nje projekt ambicioz. Do te jeni shume mosperfilles ndaj njerezve qe ju rrethojne, por jo me te dashurin tuaj.
Ujori Ujori
Sot mund te ndani me tjeret gjithe sekretet dhe mendimet tuaj. Do te keni mundesi te takoni nje person me te cilin do te ndani disa ndjenja te thella.
Peshqit Peshqit
Do te fitoni simpatine e te gjitheve dhe do te jeni shume te ndergjegjshem per kete. Inteligjenca dhe intuita juaj do te terheqin vemendjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here