Horoskopi ditor-7 tetor 2015

0
Dashi Dashi
Ne dashuri perpiquni te mos jeni shume posesive sepse partneri mund te lodhet me kapriciot tuaja. Paraqitet mire shoqeria e cila ju ndihmon te merrni vendime te shtyra prej kohesh.
Demi Demi
Te lodhur dhe te stresuar. Sot keni vertet nevoje per dicka ndryshe per te humbur mendjen. Mund te kaloni nje dite ndryshe vetem nese largoheni nga qyteti.
Binjaket Binjaket
Duke hequr qafe te gjitha pengesat qe keni pasur deri tani, do te jeni te lire ti perkushtoheni objektivit tuaj kryesor. Beni pak sport.
Gaforrja Gaforrja
Nje lajm i mire sot do tju ngreje moralin dhe do tju beje gati per te festuar. Nje mik do tju prezantoje me dike qe do tju lere mjaft pershtypje.
Luani Luani
Edhe pse keni frike qe gjithcka qe po ju ndodh mund te mbaroje shume shpejt, keni vendosur te perfitoni nga cdo moment i dites. Lerini menjane dyshimet dhe friken.
Luani Virgjeresha
Yjet ju sugjerojne qe te nisni me nje koleg nje iniciative dhe te mos qendroni vetem. Per me shume qe bashke mund te krijoni nje miqesi shume te mire.
Peshorja Peshorja
Dite me fat per ata qe do te bejne blerje te medha. Ne jeten ne cift, partneri pret nje pergjigje qe ju po vononi tja jepni. Zgjidhni midis dy alternativave ate me te lehten.
Akrepi Akrepi
Sot do te perfundoni gjithcka per tju dhene kenaqesive te dites. Deshironi ta mbyllni shpejt diten tuaj te punes per te mos qendruar as nje minute me shume se koha e duhur.
Shigjetari Shigjetari
Sapo te shikoni qe situatat jane ne anen tuaj mos ngurroni te shpreheni hapur per gjithcka dini. Nese sot ju kerkojne nje keshille duhet ta jepni mjaft te sakte.
Bricjapi Bricjapi
Edhe pse vendimet qe do te merrni ju duken pak te tepruara sot nuk mund tju ndaloje askush. Pasioni dhe romanticiteti jane karakteristikat e lidhjes suaj.
Ujori Ujori
Momente irritimi ne te cilat duke u rrembyer shume mund te mos arsyetoni dhe aq per veprimet tuaja. Sa keq qe krenaria juaj e tepruar ju pengon te keshilloheni me partnerin.
Peshqit Peshqit
Shume me nxitim e keni nisur diten sot. Por nje ngjarje e papritur do te ndaloje vrapin tuaj. Do tju duhet te riktheheni prapa dhe tia nisni nga fillimi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here