Horoskopi ditor-7 janar 2016

0
Dashi Dashi
Mos kerkoni persosmerine, por perpiquni te mbani gjithmone ne nivele te larta kerkesat tuaja. Mundohuni te ruani optimizmin per gjithe diten e sotme.
Demi Demi
Forca e vullnetit do te shfaqet si nje instrument teper I cmuar. Cfaredolloj iniciative qe keni ndermarre, nuk mund ta braktisni pikerisht sot.
Binjaket Binjaket
Sot do t’I permiresoni raportet me njerezit qe ju rrethojne, Perqendrohuni ne ato aktivitete qe mund te sjellin harmonine tek ju dhe tek ata.
Gaforrja Gaforrja
Shmangni iluzionet e tepruara. Pergatituni per ta pranuar realitetin ashtu sic eshte ne te vertete, pa u munduar ta ndryshoni sipas deshires tuaj.
Luani Luani
Te tjeret sot nuk do t’ju japin ate qe ju keni nevoje, prandaj duhet te beni gjithcka vete, duke perdorur te gjitha energjite dhe shpirtin tuaj te iniciatives.
Luani Virgjeresha
Nje person qe e njihni mire nuk do te reagoje menjehere ndaj disa kerkesave qe ju do t’I beni. Ju duhet te ndikoni per ta bindur te marre nje pergjegjsi.
Peshorja Peshorja
Gjate pjeses se pare te dites do te preferoni te rrini te qete dhe pa bere asgje. Me pas, do te vendosni te dilni hapur dhe madje ne menyre teper te zhurmshme.
Akrepi Akrepi
Jeni te lodhur duke pritur mberritjen e dikujt qe s’do te vije kurre. Ju keshillohet qe te merrni ju iniciativen dhe te niseni ta kerkoni kete njeri te dashur per ju.
Shigjetari Shigjetari
Perfitoni nga koha e lire qe do te keni ne dispozicion gjate oreve te para te dites dhe do te kuptoni se keni bere goxha pune te mire per te ecur perpara.
Bricjapi Bricjapi
Ajo qe ne pamje te pare do t’ju duket e thjeshte, do te perfundoje me nje surprize te paimagjinueshme. Ju do te dini ta perballoni situaten me qetesi.
Ujori Ujori
Objektivi juaj sot do te jete puna per te rritur potencialin tuaj dhe per te arritur disa qellime te rendesishme personale.
Peshqit Peshqit
Nuk do te jete e thjeshte per ju sot te thyeni murin qe nje person ka ngritur ndermjet jush dhe vetes se tij. Ne fund te dites do t’ia arrini qellimit.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here