Horoskopi ditor-6 janar 2016

0
Dashi Dashi
Duhet te jeni te sinqerte qe ne takimin e pare sot. Mos u merzisni nese partneri nuk ka kohen e duhur per te qendruar me juve, puna e pengon ne shume gjera.
Demi Demi
Shume levizje ne mardheniet shoqerore dhe do te ekzistoje rreziku I nje keqkuptimi. Perpiquni te zbusni me embelsine tuaj tensionet e mundshme rreth e qark.
Binjaket Binjaket
Nje debat I mengjesit do tju beje me humor te keq gjate gjithe dites. Do te lendoni pa motiv dike qe ka dashur tju ndihmoje ne nje sipermarrje tuajen.
Gaforrja Gaforrja
Ne momente te caktuara ju duket sikur te tjeret sillen ashper me ju, por dhe ju vete nuk jeni shume te embel. Sot ndjeni trishtim per dike qe keni humbur.
Luani Luani
Sot me shume se kurre doni te sqaroheni ne lidhje me nje muhabet tuajin. Pranoni pa shume pendese nje kompromis te paevitueshem pa te cilin nuk mund te beni perpara.
Luani Virgjeresha
Lereni nje admirues te perdore gjithe fantazine e tij per te bere pershtypje tek ju. Do tju perfshije entuziazmi dhe kjo do te ndikoje ne historine tuaj.
Peshorja Peshorja
Ndiheni ne siklet per nje ngjarje qe ka ndodhur por cdo gje do te zgjidhet me se miri. Do ta keni shume te thjeshte te flisni per ndjenjat tuaja sot.
Akrepi Akrepi
Nese jeni ne telashe mos prisni qe te tjeret te vijne tju ndihmojne, pasi duhet te perfundoni gjithcka vete. Nje sjellje e matur do te beje qe te fitoni admirimin e kolegeve.
Shigjetari Shigjetari
Do te ecni shume perpara ne karriere por si gjithmone nuk do te kerkoni ate qe meritoni dhe te tjeret do te perfitojne nga kjo gje.
Bricjapi Bricjapi
Mos kerkoni te debatoni per cdo fjale qe ju thote partneri sot, por tregohuni te gatshem te pranoni ndonje kompromis. S’keni pse kenaqni gjithmone kapriciot tuaja.
Ujori Ujori
Hena ne shenje nuk ju lejon ti shihni gjerat ashtu sic jane por me te eksagjeruara sec duhet. Duke qene nen presion nuk do te arrini te perfitoni nga nje mundesi shume e mire.
Peshqit Peshqit
Edhe pse disa raporte kishin shfaqur shenja lodhjeje ju jeni ne gjendje te rifitoni terenin e humbur. Yjet ju cojne ne krijimin e mardhenieve te reja shoqerore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here