Horoskopi ditor-4 tetor 2015

0
Dashi Dashi
Mbase lodhja ose një problem familjar sot do të ndikojnë në humorin tuaj. Megjithatë nuk bëni mirë që mbani gjithçka për vete, besojini sekretin tuaj një miku.
Demi Demi
Po thyeni besimin e dikujt me gjestet tuaja por për momentin nuk po e kuptoni këtë gjë. Nëse nesër gjithçka kishit do të kthehet kundër jush, fajin duhet ta kerkoni tek vetja.
Binjaket Binjaket
Një eprori juaj do t`ju thotë hapur se ajo që po bëni është diçka e kotë dhe jo fitimprurëse. S`keni pse ndjeheni keq vetëm mundohuni të rregulloni situatën.
Gaforrja Gaforrja
Sot diskutimet duhet t`i bëni me mjaft qetësi sepse mund të kapeni krejt rastësisht me dikë. Nëse arrini të kontrolloni veten do të mund të kontrolloni dhe të tjerët.
Luani Luani
Do të pranoni gjithçka nga dita e sotme pa e vrarë shumë mendjen. Mbase do të ngatërroheni në fillim por do të arrini të kapni ritmin me shpejtësi.
Luani Virgjeresha
Shumë nga ju do të pësojnë ndryshime të mëdha, disa të tjerë do të kenë rritje në detyrë. E rëndësishme është që më në fund gjithçka po fillon të levizë.
Peshorja Peshorja
Për ata që po përjetojnë një histori dashurie sot nuk do të kenë kohë të marrin veten nga lajmet e njëpasnjeshme. Mbase dhe ju keni vendosur të jepni një lajm.
Akrepi Akrepi
Sot megjithëse u përpoqët shumë nuk gjetët ngrohtësinë e partnerit. Përse nuk bëni një shëtitje sepse mund të gjeni shumë shpejt një zëvëndësues.
Shigjetari Shigjetari
Edhe pse jeni shtirur sikur nuk dini gjë përsëri e vërteta për një tradhëti të freskët doli në shesh. Megjithëse jeni zhgënjyer shumë do rigjeni forcat për ta hedhur pas krahëve.
Bricjapi Bricjapi
Dedikojini një pjesë të ditës aktiviteteve krijuese që do t`ju lejojnë të nxirrni në pah origjinalitetin tuaj. Periudhë e mirë për të bërë investime.
Ujori Ujori
Të merzitur me gjërat e përditshme doni të provoni diçka të re. Por duke eksperimentuar më shumë do të nervozoheni se sa do të relaksoheni.
Peshqit Peshqit
Megjithëse gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra ju akoma nuk e keni mësuar mësimin. Por sot do të gjendeni në një situatë mjaft të keqe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here