Horoskopi ditor-5 tetor 2015

0
Dashi Dashi
Mundësitë tuaja për sukses sot, janë shumë të kufizuara. Zbuloni disa ndjenja të fuqishme që fshihni brenda vetes sepse dikush po pret një përgjigje nga ju.
Demi Demi
Do të gjendeni në një bashkëpunim të ngushtë me një person që nuk ju pëlqen dhe aq. Nëse është për t’u bërë një bashkim idesh duhet të jeni ju i pari që komunikon.
Binjaket Binjaket
Insistoni që kolegët tuaj të pranojnë një kusht tuajin i cili do të rregullonte shumë punë. Edhe pse më shumë debate do të jetë e mundur një fitore e mendimeve të drejta.
Gaforrja Gaforrja
Mos e nënvlerësoni forcën e mendimit pozitiv. Do t’ju mjaftojë të mendoni që diçka mund të realizohet për ta bërë sa më shpejt realitet ëndrrën tuaj.
Luani Luani
Shumë gjëra kanë detaje që duken të pavlefshme. Suksesi në një çështje të caktuar varet kryesisht nga aftësia juaj për të kontrolluar të gjitha imtësitë.
Luani Virgjeresha
Në fillim të ditës do të kundërshtoni pa asnjë shkak këshillat që do t’ju ofrohen nga partneri. Pas një reflektimi të shkurtër gjërat do të ndryshojnë.
Peshorja Peshorja
Do të fitoni interesimin e të tjerëve duke ushtruar një mënyrë të re dhe mjaft interesante të problemeve tuaja. Kujdesuni që të mos tregoni gjëra jo të vërteta.
Akrepi Akrepi
Sot do të gjendeni në qendër të një debati të ashpër me një person shumë më të rëndësishëm se ju. Shikoni mire se kundër kujt po luftoni.
Shigjetari Shigjetari
Sjellja juaj karshi një problemi të kohëve të fundit është disi e shpërqendruar. Duhet të jeni më seriozë në ato që bëni për të fituar besimin e të tjerëve.
Bricjapi Bricjapi
Përpara se të ndani me të tjerët emocionet tuaja duhet të jeni shumë të sigurt për atë që ndjeni. Një surprizë e këndshme për ata që janë single.
Ujori Ujori
Një dialog i hapur dhe i sinqertë mes miqsh dhe kolegësh nuk do të bëjë gjë tjetër përveçse do të shtojë harmoninë e ditës tuaj. Mos mbani rezerva të kota.
Peshqit Peshqit
Po mundoheni të gjeni mënyrën më të mirë për t’u përballur me një person të afërt. Një bisedë e drejtpërdrejtë është zgjidhja ideale e mëdyshjeve tuaja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here