Horoskopi ditor-4 janar 2016

0
Dashi Dashi
Yjet rekomandojne diplomaci ne mardheniet shoqerore si dhe respektim te rregullave te perditshme. Partneri do te diskutoje dick ate rendesishme me ju.
Demi Demi
Sot nje person me rendesi do te vleresoje shume sjelljen tuaj. Njerezit e afert do te dine te kuptojne gjendjen tuaj shpirterore dhe do te reagojne drejt karshi jush.
Binjaket Binjaket
Jo gjithmone duhet te shkoni dakort me grupin tuaj te punes, megjithate do te shmangni perplasjet e kota. Sot ndiqni sugjerimet e te tjereve ne cdo moment.
Gaforrja Gaforrja
Sot po shijoni plotesisht suksesin tuaj. Partneri ne cdo moment ju gjendet prane per tju mbeshtetur dhe per tju dhene shume dashuri.
Luani Luani
Ndjeheni mire brenda vetes dhe kjo gje do te pasqyrohet dhe ne siperfaqe. Fale ndihmes se nje mikut tuaj do te arrini te kaloni nje situate te veshtire financiare.
Luani Virgjeresha
Dite pozitive, ne te cilen do te hidhni themelet e nje projekti te ri. Ne mendjen tuaj do te ringjallen disa dyshime te pabaza qe do tju prishin humorin.
Peshorja Peshorja
Shume momente tensioni ne cift. Partneri do te tentoje tju binde per dicka por nuk do tja arrije qellimit. Duhet te lini ne mes nje ceshtje biznesi.
Akrepi Akrepi
Po hapen dyert per nje pune te re ne bashkepunim me koleget tuaj. Kishit kohe qe prisnit dicka te tille keshtu qe mundohuni ta shfrytezoni deri ne maksimum.
Shigjetari Shigjetari
Jini te gatshem qe sot te beni paqe me dike qe ju ka sulmuar shume kohet e fundit. Sot nje pasaktesi ne orar do te coje anuloje nje takim vertet interesant.
Bricjapi Bricjapi
Jo cdo gje do te jete e thjeshte sot. Duke pritur momentin e duhur do te lini tju kalojne shume mundesi fitimprurese. Kjo gje do te jete ne demin tuaj.
Ujori Ujori
Te pakten ne gjerat e vogla fati do tju ndihmoje dhe dita do te kaloje pa probleme. Ne dashuri shfrytezojeni ate qe parteri ndjen per ju duke bere nje udhetim.
Peshqit Peshqit
Merreni me qetesi diten, nuk keni nevoje te kerkoni te tjeret sepse do te jene ata qe do te vijne tek ju. Nje propozim interesant do tju mbaje si ne gjemba gjithe diten.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here