Horoskopi ditor-31 dhjetor 2015

0
Dashi Dashi
Sot do t’ju duhet te hiqni dore nga dy-tri gjera te rendesishme, por kjo nuk duhet t’ju beje te besoni se po I ofroni armikut mundesi per te fituar.
Demi Demi
Sot do te keni deshire te hidhni rrenjet dhe te shlodheni ne qetesine e rutines. Nje mik I mire do t’ju beje shoqeri me shume deshire.
Binjaket Binjaket
Do te arrini rezultate te shkelqyera nese ne momentin e duhur, do te dini te manifestoni ate qe ndjeni per nje person te vecante. Mos u druani se mund t’ju keqkuptojne.
Gaforrja Gaforrja
Koha qe do t’I kushtoni te tjereve nuk do te jete nje kohe e humbur kot, sepse nuk do te pretendoni te dominoni cdo bisede.
Luani Luani
Progresi juaj nuk do te beje gje tjeter vecse do te pershpejtohet. Pasdite do te arrini nje nivel te larte te perfshirjes tuaj ne ngjarjet e dites dhe do te ndjeheni mire.
Luani Virgjeresha
Dita e sotme do te jete e mbushur me impenjime fizike. Do te vini ne prove aftesite tuaja, kapacitetin dhe rezistencen fizike dhe mbremja do t’ju gjeje te lodhur.
Peshorja Peshorja
Personaliteti juaj do te hyje ne konflikt me ate te nje mikut tuaj sot. Ka mundesi qe njeri prej jush te mos e pranoje ndryshimin qe eshte vene re te tjetri.
Akrepi Akrepi
Mos lejoni qe nje problem I diteve te meparshme te keqesohet sot, sepse do te vije momenti kur situata do te behet e patolerueshme.
Shigjetari Shigjetari
Mos shpresoni te terhiqni vemendjen e dikujt me nje veprim te zhurmshem. E mira do te ishte te nxirrnit ne pah cilesite tuaja me te mira.
Bricjapi Bricjapi
Kini kujdes te mos harroni krejtesisht rregullat e lojes sot, vetem e vetem per te permbushur nje kapricio. Ruani vazhdimisht kontrollin e vetes.
Ujori Ujori
Perpiquni te mos beheni teper posesive sot. Yjet ju keshillojne t’I lini te tjereve hapesira dhe t’u jepni lirine qe edhe ju vete e kerkoni me shume kembengulje.
Peshqit Peshqit
Sot do te jeni te shqetesuar dhe te lodhur. Perpiquni te mos futeni ne telashe te kota. Perdorni gjithe energjite tuaja per dicka pozitive.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here