Horoskopi ditor-30 shtator 2015

0

DashiDashi (21 Mars – 20 Prill)Shikoni ne te shkuaren tuaj per te gjetur pergjigjet qe po kerkoni. Gjerat nuk jane sic e mendonit dhe do tju duhet te tregoheni te vemendshem per te mos u zhgenjyer me pas.
DemiDemi ( 21 Prill – 20 Maj)Nuk do te merrni zgjidhje te drejtperdrejta, megjithate do te thelloni njohjet tuaja lidhur me nje ceshtje qe ju perket personalisht. Pasojat do te jene te shpejta.
BinjaketBinjaket (21 Maj – 21 Qershor)Do tju duhet te merrni nje vendim qe deri para pak kohesh ishte shume I veshtire per ju. Mos u shqetesoni sepse nuk do te hasni asnje pengese.
GaforrjaGaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)Jeni te rrethuar me persona qe vleresojne mendimet tuaja dhe ju mbeshtesin. Megjithate eshte mire qe disa informacione sekrete ti mbani vetem per vete.
LuaniLuani (23 Korrik – 22 Gusht)Do te provoni se ushqeni nje interes te vecante per dicka qe po diskutohet. Nje sere te rejash do tju tregojne se nuk keni gabuar ne zgjedhjen tuaj.
LuaniVirgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)Eshte momenti I pershtatshem per te bere ndryshime dhe per te lene pas nje situate qe kufizonte shume lirine tuaj te veprimit. Mos prisni akoma.
PeshorjaPeshorja (23 Shtator – 23 Tetor)Kujdes nga dikush qe po perpiqet te fute hundet ne punet tuaja. Ne keto momente nuk do te toleroni askend qe do tju prishe planet per te ardhmen.
AkrepiAkrepi (24 Tetor – 22 Nentor)Tashme jeni fare prane finishit dhe duhet te beni akoma nje sforcim te vogel per te arritur. Evitoni cdo shperqendrim te mundshem dhe do te fitoni.
ShigjetariShigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)Keni nevoje te qendroni pak vetem per te vleresuar me mire ngjarjet e fundit. Do ti keni idete me te qarta dhe nuk do te hasni ne asnje pengese.
BricjapiBricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)Mos u tundoni nga eksperiencat e reja te kolegeve tuaj. Nuk mund te mbani persiper dicka qe do shume pergjegjesi. Pranoni pozicionin qe keni deri tani.
UjoriUjori (21 Janar – 19 Shkurt)Dhe pse nuk jeni shume te sigurt keni arritur te beni per vete nje person qe ushqen ndjenja te vecanta per ju. Inteligjenca juaj eshte nje aftesi qe ju ka ndihmuar gjithmone.
PeshqitPeshqit (20 Shkurt – 20 Mars)Mos I kushtoni shume vemendje ceshtjeve te te tjereve. Mbase keni gjera me interesante per te bere se sa te shqetesoheni pa shkak per probleme qe nuk iu perkasin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here