Horoskopi ditor-3 tetor 2015

0

DashiDashiNjë ditë negative kjo e sotmja, sidomos për të lindurit e 10-ditëshit të dytë. Si në jetën profesionale dhe në atë private do të shfaqen shumë probleme.
DemiDemiSot po përtoni shumë të ngriheni nga shtrati. Mbase e dini se dita e sotme do të ketë plot punë dhe detyra që nuk do t’i përballoni dot.
BinjaketBinjaketNëse keni synime kundrejt dikujt sot, mos hezitoni, por hidhni hapin e parë. Me bisedat dhe humorin tuaj është vështirë t’ju thuhet “jo”.
GaforrjaGaforrjaTë detyruar nga rrethanat sot do të bëni një hap prapa, por që mund t’ju dëmtojë shumë. Mbase keni paragjykuar dikë që ju qëndronte afër dhe sot do t’i kërkoni falje.
LuaniLuaniSot do të merrni komplimenta per progresin tuaj profesional. Ndjeheni shumë mirë sepse e dini që jeni lodhur dhe mendoni se i meritoni të gjitha këto.
LuaniVirgjereshaKërkoni këshillë nga dikush që merret me biznes se si duhet t’i investoni paratë tuaja. Në dashuri do të përfshiheni në një aventurë të shkurtër që do të prishë marrëdhëniet me partnerin.
PeshorjaPeshorjaSot keni vetëm pak minuta në dispozicion për të marrë një vendim të rëndësishëm. Kini mendjen gjatë pasdites sepse po mundohen t’ju komunikojnë një lajm me rëndësi.
AkrepiAkrepiDuhet të jeni të drejtë kur pozicionoheni për fëmijët ose të afërmit dhe të mos bëni dallime. Mbase pa dashje do të lendoni dikë që ju ka si idhull.
ShigjetariShigjetariSapo të mbërrini në vendin e punës do të gjeni mjaft gjëra për të bërë sot. Nëse ndani me kujdes kohën do të mbaroni punë brenda ditës.
BricjapiBricjapiAna fizike sot paraqitet e mirë dhe ju ndjeheni mjaft në formë. Mbase aktiviteti fizik ju ka ndihmuar të shkarkoni të gjithë atë stres që keni patur gjatë javës.
UjoriUjoriPër të lindurit e kësaj shenje janë në horizont udhëtime, sidomos jashtë shtetit. Mbase për punë ose disa ditë pushimi, gjithsesi do të kënaqeni.
PeshqitPeshqitJu takon juve të vendosni nëse doni të hapni një aktivitet tuajin apo doni të qëndroni aty ku jeni. Të reja dhe në fushën sentimentale ku do të jeni në vëmendje të dikujt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here