Horoskopi ditor-3 shkurt 2016

0
Dashi Dashi
Perkujdesuni per shendetin tuaj fizik dhe psikologjik sot. Perdoreni kohen tuaj ne dobi te vetes duke takuar nje mik i cili eshte i gatshem tju degjoje.
Demi Demi
Sot do te tregoni anen me te keqe te karakterit tuaj sepse do te jeni shume nervoze. Megjithate mundohuni qe nervoziteti juaj te mos preke anen sentimentale.
Binjaket Binjaket
Nuk jeni ne dijeni te nje rreziku qe po ju kanoset dhe po vazhdoni te veproni pa u menduar. Kerkoni ndihme nese nuk e perballoni dot situaten e krijuar.
Gaforrja Gaforrja
Duhet te jeni te vendosur dhe me mjaft kurajo sot nese doni t’ju degjohet fjala. Nuk keni menyre tjeter me efikase per te arritur rezultatet e deshiruara.
Luani Luani
Mos shpresoni se mund ti rezistoni nje te linduri te shenjes se Ujorit, i cili do tju marre nje “po” me cdo menyre sot. Cdo tentative per te rezistuar do te shuhet shpejt.
Luani Virgjeresha
Fjalet tuaja nuk jane shume domethenese per te tjeret sot. Do te ishte me mire te heshtnit per te mos rrezikuar pozicionin tuaj.
Peshorja Peshorja
Sot deshironi ti perkushtoheni vetem aktiviteteve tuaja private. Por me perpara duhet te zgjidhni nje konflikt qe po ju pengon ne nje drejtim te caktuar.
Akrepi Akrepi
Ne nje ore te caktuar te dites do tju duket sikur gjithcka po shkon keq, por me kalimin e kohes do te shikoni qe gjerat kane rrjedhen e tyre.
Shigjetari Shigjetari
Sot veprimet tuaja do te keqkuptohen deri ne momentin kur do te shfaqen rezultatet e tyre, qe jane ne te miren tuaj dhe te personave te afert.
Bricjapi Bricjapi
Do tju terheqin shume personat qe kane te njejtin karakter me ju dhe te njejtat shije kulturore. Lereni menjane ndrojtjen dhe hidhni propozimin per nje projekt te ri.
Ujori Ujori
Ka menyra te ndryshme per te bere te njejten gje keshtu qe mos jini te sigurt qe ajo e juaja eshte me e sakta. Qendroni te hapur per te shkembyer eksperienca.
Peshqit Peshqit
Do te merrni nje mesazh te rendesishem nga nje person me pozite. Duhet te vini ne dispozicion te tij aftesite tuaja shume te mira organizative.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here