Horoskopi ditor-28 dhjetor 2015

0
Dashi Dashi
Ajo qe ka marre jete saje impulsivitetit tuaj do te perfundoje ne te njejten menyre. Sforcohuni te jeni disi me racionale ne veprimet tuaja.
Demi Demi
Sot mos shpresoni te arrini gjithcka qe keni planifikuar, por nuk duhet te mendoni per kete arsye se nuk keni asnje qe ju mbeshtet. Keni shume miq qe ju perkrahin.
Binjaket Binjaket
Pergjate gjithe dites nuk do te mund te dallohet natyra jote e dyfishte ne disa drejtime. Miqte dhe te afermit do te kene veshtiresi te parashikojne levizjet tuaja.
Gaforrja Gaforrja
Nuk jeni persona qe merziten kollaj sepse e merrni jeten me shume optimizem. Sot edhe pse do te gjendeni vetem do te dini me se te argetoheni.
Luani Luani
Sot do te jeni mjaft posesive dhe do te krijoni tensione te kota ne nje raport qe eshte ne faze mjaft te veshtire. Mos e teproni sepse ne fund do te mbeteni vetem.
Luani Virgjeresha
Ajo cka po ju duket e thjeshte gjate mesdites do te kthehet ne dicka mjaft serioze. Mundohuni te gjeni momentin e pershtatshem per tu terhequr.
Peshorja Peshorja
Nje i lindur i shenjes se Binjakeve dhe nje tjeter i shenjes se Ujorit do te tregojne mjaft interes ndaj jush dhe do tju qendrojne shume prane sot.
Akrepi Akrepi
Mengjesin e sotem do tju ofrohet nje mundesi e papritur. Mos e coni dem dhe do te keni nje dite te paharrueshme qe do te kujtoni per nje kohe te gjate.
Shigjetari Shigjetari
Sot do te ndjeheni mjaft mire nese coheni shpejt dhe i vini punet ne vije. Me pas do te keni gjithe kohen ne dispozicion per tu relaksuar.
Bricjapi Bricjapi
Megjithese po ju ofrohet shume ndihme ju jeni mjaft krenare dhe nuk e pranoni. Ne nje moment te caktuar kur te keni nevoje nuk do te keni asnje prane.
Ujori Ujori
Sot mos u perzieni ne debate te hapura nga te tjeret dhe mundohuni te qendroni larg personave qe ndjejne nje fare zilie karshi jush.
Peshqit Peshqit
Do te vleresoheni per aftesine tuaj per te degjuar dhe per te kuptuar te tjeret. Gjithmone dini te thoni ate qe duhet ne momentin qe duhet.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here