Horoskopi ditor-27 dhjetor 2015

0
Dashi Dashi
er disa nga ju parashikohet nje udhetim pune i shkurter por mjaft interesant. Megjithate evitoni te flisni me perpara se te keni marre vesh te gjitha te dhenat.
Demi Demi
Nuk mendoni se ka ardhur koha qe ju te merrni nje vendim perfundimtar? Nje telefonate e papritur do te vije nga nje i afermi juaj qe kishit kohe qe nuk e degjonit.
Binjaket Binjaket
Ne kete moment vetem po i corientoni ata qe keni prane me kerkesat tuaja. Nese doni te ndryshoni pune, shtepi ose cdo gje tjeter, me mire te prisni deri ne mbarim te ketij viti.
Gaforrja Gaforrja
Ju ka mbetur ne mendje dikush qe para disa ditesh ju ka dhene mesazhe shume te qarta joshjeje. Ju takon juve tani te vendosni se si do ti pergjigjeni ketyre mesazheve.
Luani Luani
Sot do te jeni shume te ndjeshem dhe do te nervozoheni me fjalen me te vogel. Nga shperqendrimi i madh mund te beni dhe ndonje gabim te vogel.
Luani Virgjeresha
Merreni seriozisht nje kritike qe do tju bejne dhe filloni te rregulloni difektet. Rezultatet do tju shperblejne shume dhe madje me teper nga sa prisnit.
Peshorja Peshorja
Dicka e shqeteson partnerin i cili nuk ka besim tek ju. Perfitoni nga kthjelltesia e ideve per diten e sotme per te cuar ne perfundim nje pune mjaft delikate.
Akrepi Akrepi
Yjet do tju ndihmojne sot qe ne saje te energjive pozitive, te shfaqni anen tuaj me te mire. Sa keq qe do te keni disa probleme te vogla me partnerin.
Shigjetari Shigjetari
Perpiquni te mos e komplikoni jeten tuaj duke u treguar ndryshe nga sa jeni ne te vertete. Personi i cili ju intereson, vlereson me shume sinqeritetin.
Bricjapi Bricjapi
Sot mund te provoni veten ne shume gjera te cilat me perpara ju dukeshin teper larg. Nese jeni vetem ju pret nje aventure e kendshme, nese jeni ne cift do te jetoni nje raport te qete.
Ujori Ujori
Gjithcka do te quhet e perfunduar nese do te jeni ju qe do ti vini fund njehere e mire. Partneri do ta kete pak problem tu besoje fjaleve tuaja te embla sot.
Peshqit Peshqit
Duhet te rifitoni besimin e njerezve qe ju duan dhe jo te shkoni kundra rrymes. Gjate pasdites gjerat do te shkojne ashtu sic e kishit parashikuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here