Horoskopi ditor-26 dhjetor 2015

0
Dashi Dashi
Do t’ju krijohet nje vonese e vogel qe do t’ju prishe humorin, por rrini te qete dhe kalojeni diten me buzeqeshje. Ngushellimin do ta gjeni vetem prane te dashurit.
Demi Demi
Dita e sotme ju ofron mundesi te shkelqyera. Pas disa diteve te lodhshme pune, do te shlodheni me miqte dhe njerezit qe doni me shume.
Binjaket Binjaket
Sot do te karakterizoheni nga nje kthjelltesi dhe nje aftesi refleksive qe do t’ju ndihmoje shume. Do ta kaloni diten shume gezueshem.
Gaforrja Gaforrja
Dita e sotme nuk ju ofron shume, pasi yjet ju kane kthyer krahet. Pershtatuni me rutinen e perditshme dhe shmangni problemet.
Luani Luani
Pavaresisht nga impenjimet dhe deshira e mire qe keni, nuk do te arrini rezultate te kenaqshme. Pengesat me te medha do t’i nxirrni ju vete.
Luani Virgjeresha
Yjet ju ofrojne sens praktik, duke ju sugjeruar menyra me te pershtatshme per te nderhyre dhe per te shfytezuar rrethanat.
Peshorja Peshorja
Yjet jane ne nje forme te shkelqyer ne qiellin tuaj dhe ju japin mundesi te medha ne nje loje dashurie. Mos i dramatizoni me kot situatat.
Akrepi Akrepi
Do te ndjeheni te gezuar dhe do te keni deshire te perjetoni nje dite plot emocione. Do te fitoni simpatine e atyre qe ju rrethojne, gje per te cilen jeni te ndergjegjshem.
Shigjetari Shigjetari
Njerezit me te cilet do te kaloni kete dite jane pikerisht ata qe doni me shume. Me disa miq dhe familjare do te flisni hapur per disa probleme intime.
Bricjapi Bricjapi
Do t’i kaloni festat per mrekulli dhe do te arrini te kuptoni kur te tjeret kane nevoje per ju. Ne dashuri gjithcka do te shkoje ashtu si deshironi.
Ujori Ujori
Vazhdoni te enderroni, sepse kjo eshte dita me e pershtatshme per te realizuar endrrat. Perfitoni nga kjo dite per t’u shlodhur, por edhe per te medituar.
Peshqit Peshqit
Ana sentimentale do te jete e persosur dhe do t’ju beje jeten me te embel dhe me te bukur. Dashuria ju ngacmon me propozime te shkelqyeshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here