Horoskopi ditor-25 dhjetor 2015

0
Dashi Dashi
Nje dite e mbushur me mundesi te reja per te eksperimentuar dhe ne gjera te panjohura. Pas nje vigjilje krishtlindjesh te mbingarkuar tani ju nevojitet pak relaks.
Demi Demi
Sot beni mire te pershtatni sjelljen tuaj ne varesi te situatave te ndryshme qe do tju paraqiten. Mbremja ka shume per tju ofruar, e rendesishme eshte te zgjidhni.
Binjaket Binjaket
Ju duket se gjithcka po shkon mire dhe jeni duke neglizhuar se tepermi hollesite. Me kalimin e kohes do t’ju krijohen shume boshlleqe qe mund tju prishin pune.
Gaforrja Gaforrja
Sot do te gjendeni ne nje ambjent jo familjar, duke bere dicka per persona qe nuk i njihni aspak. Do te mesoni te dalloni me me lehtesi disa te fshehta te zanatit tuaj.
Luani Luani
Qendroni te gatshem te perballoni me qetesi realitetin. Nuk eshte momenti te acaroheni per dicka qe mbase nuk ka asgje te vertete ne mes.
Luani Virgjeresha
Nje ide eshte e vlefshme vetem nese aplikohet ne vendin e duhur dhe ne momentin e duhur. Mos u merrni shume me gjerat abstrakte, keni nevoje per fakte reale.
Peshorja Peshorja
Sot duhet te perconi tek te tjeret besim dhe ndershmeri. Mos krijoni gjendje te ndera ndermjet jush dhe personave qe jane nen kontrollin tuaj.
Akrepi Akrepi
Gjate gjithe dites se sotme keni mundesi ta eksploroni dashurine ne te gjitha format e veta. Do te jete dita me e kendshme qe keni kaluar me partnerin.
Shigjetari Shigjetari
Dicka teper e rendesishme do tju ndodhe juve dhe nje personi te afert. Pasojat do te shihen shume shpejt dhe do te permbushin kerkesat tuaja.
Bricjapi Bricjapi
Sot do tju ngarkohen nje sere pergjegjesish qe duhet ti respektoni. Duhet ti jepni direktivat e duhura kujtdo qe do te jete bashkepunetori juaj.
Ujori Ujori
Do te keni mundesi te ecni shume ne karrieren tuaj sot, vetem nese shfrytezoni ne maksimun nje mundesi qe do tju jepet ne oret e para te dites se sotme.
Peshqit Peshqit
Kthejani nderin e bere nje mikut tuaj dhe do ta shikoni qe do te merrni nje dhurate shume te kendshme. Dedikojini kujdes te vecante mardhenieve shoqerore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here