Horoskopi ditor-24 janar 2016

0
Dashi Dashi
Nje ndryshim i papritur i kushteve te jashtme shkon ne sintoni perfekte me mendimet tuaja me intime. Eshte momenti te nxirrni letrat qe fshihni nen dore.
Demi Demi
Pak lodhje nuk do tju lere te shijoni mbremjen sot. Evitoni ritmet teper te larta sepse jeta juaj ka nevoje per me shume relaks dhe intimitet mbi te gjitha.
Binjaket Binjaket
Perpiquni te mos i zhgenjeni ata persona qe ju duan. Do te arrini te zgjidhni disa ngerce burokratike qe nuk po ju lene te ecni perpara.
Gaforrja Gaforrja
Duhet te mbani nen kontroll emocionet tuaja dhe te qendroni te qete ne te gjitha situatat. Nese ne raportin ne cift ka probleme, arsyeja eshte egoizmi i tepruar.
Luani Luani
Vleresoni mire personat qe ju rrethojne pa leshuar akuza te kota ne ajer. Si miqte dhe partneri do tju lene hapesiren e duhur per tu shprehur.
Luani Virgjeresha
Dialogu ne planin intelektual si dhe mirekuptimi me njeri-tjetrin do tju bejne te rivendosni harmonine ne cift. Ne nje moment do ta ndjeni veten te lodhur nga dita.
Peshorja Peshorja
Do tia dilni mbane qe sot te keni mirekuptim me te gjithe. Keni deshire per aventura, keshtu qe shfrytezoni cdo mundesi qe mund tju ofroje dita e sotme.
Akrepi Akrepi
Mos i besoni fjaleve te bukura te dikujt qe po mendon krejt dicka tjeter per ju. Veshtrime plot kuptim ne nje mbremje mes miqsh do tju bejne te kuptoni se nje mik ju ka perzemer.
Shigjetari Shigjetari
Sot do te rifitoni terren ne nje ceshtje qe e konsideronit te mbyllur. Ata qe ju duan do tju kerkojne shpjegim lidhur me nje gjest tuajin aspak te qarte.
Bricjapi Bricjapi
Nje projekt i juaji do te merret ne konsiderate, por si gjithmone do te jete dikush qe do tju pengoje per te realizuar gjithcka pa shqetesime.
Ujori Ujori
Edhe sot nje dite pozitive plot te reja dhe freski, por mundohuni te mos e ekzagjeroni me kritikat. Keni filluar te kerkoni shume nga partneri kohet e fundit.
Peshqit Peshqit
Jeni plot deshire te ndryshoni gjithcka ne metoden tuaj te punes. Nese nuk doni te perfshini dike tjeter ne kete mes mund ta zgjidhni cdo gje vete.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here