Horoskopi ditor-24 dhjetor 2015

0
Dashi Dashi
Do te zbuloni qe ne fund te fundit cdo e keqe e ka nje te mire. Gjithashtu do te arrini te gjeni nje ekuiliber mes realitetit dhe fantazise suaj te cmendur.
Demi Demi
Shume embelsi dhe harmoni ne familje qe do tju thjeshtoje mjaft dhe komunikimin me te tjeret. Festat do tju gjejne ne nje gjendje shpirterore te mire.
Binjaket Binjaket
Mendojini mire vendimet qe merrni sidomos ato qe kane te bejne me dicka perfundimtare. Dita e sotme eshte mjaft e prirur per ngritje tonesh sesa per qetesi.
Gaforrja Gaforrja
Perpiquni te mos ekzagjeroni me dhuratat edhe pse kete vit keni vendosur te beni figure te mire. Ajo qe ka me te vertete rendesi eshte mendimi.
Luani Luani
Sot mos ngurroni ti hidhni tej gjerat e vjetra per dicka te re. Po perpiqeni te mbani dy kunguj ne nje sqetull por ne fund do te mbeteni pa asgje.
Luani Virgjeresha
Nese kohet e fundit nuk keni dashur te bezdisni te afermit tuaj, sot do tju nevojitet patjeter nje nder prej tyre. Mos u shqetesoni sepse mund tju kerkoni cdo gje.
Peshorja Peshorja
Ne mbremje duhet te rifitoni besimin ne vetvete dhe gjerat do te fillojne te funksionojne. Hena ne shenje ju jep nje ndjenje kenaqesie totale sot.
Akrepi Akrepi
Dashuria nuk eshte e bukur nese nuk ka zenka. Kete shprehje ju e njihni mjaft mire sepse jeni motivi i shume zenkave ne raportin tuaj ne cift.
Shigjetari Shigjetari
Per ndonje nga ju dashuria e sinqerte e nje miku do te shkaktoje enderrime te kota. Besoni shume qe midis jush te kete dicka por fatkeqesisht nuk eshte e vertete.
Bricjapi Bricjapi
Nese keni nje deshire per vitin e ri beni mire ta shprehni qe dhe te tjeret te marrin masat. Ata persona qe ju duan do te shikojne keto dite vetem anen tuaj te mire.
Ujori Ujori
Sot kerkojini partnerit te jete me i pergjegjshem per ato qe merr persiper. Nese vazhdon te beje misteriozin mos u merzisni, thjesht tregojini qe nuk do ta toleroni me.
Peshqit Peshqit
Paksa te komplikuara raportet me te tjeret per shkak te nervozizmit tuaj. Edhe pse nuk deshironi te takoheni me nje person te caktuar interesi do tju shtyje ta beni.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here