Horoskopi ditor-23 janar 2016

0
Dashi Dashi
Do te viheni ne qender te vemendjes se te tjereve ne momentin me te papershtatshem. Nuhatja juaj dhe nderhyrja ne kohe e nje miku do t’ju shpetojne.
Demi Demi
Sot do te jeni shume impulsive dhe energjike. Do te jetoni nje dite shume intensive dhe impenjative, prandaj mblidhni forcat per ta perballuar.
Binjaket Binjaket
Nje mik do te beje dicka vertet shume te rendesishme per ju. Mundohuni t’ia shprehni ne menyre sa me te qarte se sa mirenjohes jeni.
Gaforrja Gaforrja
Do te jeni te entuziasmuar nga lindja e nje miqesie te re qe mund ta ndryshoje jeten tuaj ne shume pikeveshtrime. Pergatituni per ndryshime te medha.
Luani Luani
Nese keni programuar te beni disa pushime dhe t’I kushtoheni zbavitjeve, do te zhgenjeheni. Qe ne oret e para te mengjesit, do te jeni te perfshire ne nje aktivitet te lodhshem.
Luani Virgjeresha
Duhet te jeni te gatshem te merrni persiper shume pergjegjsi. Shume pak persona do t’ju mbeshtesin ne nje iniciative te tille.
Peshorja Peshorja
Pergatituni per te festuar sot. Do te realizoni me shume sukses, nje iniciative te rendesishme per te cilen po punoni me intensitet prej shume kohesh.
Akrepi Akrepi
Do ta kaloni diten ne pritje te nje telefonate qe ndoshta s’do te vije kurre. Ndoshta do te ishte me mire te merrnit iniciativen dhe ta benit ju kete hap.
Shigjetari Shigjetari
Mos e lini veten te perfshiheni shume ne ngjarjet e dites se sotme. Sado impenjative te jete dita juaj, mos lini pas dore nevojat tuaja paresore.
Bricjapi Bricjapi
Shume njerez do te tentojne t’ju bejne propozime te veshtira per t’u respektuar, por dita e sotme eshte me e pershtatshmje per te marre nje zotim solemn ne veten tuaj.
Ujori Ujori
Sot do te keni shanse per te arritur gjithcka qe deshironi , por duhet te jeni te gatshem per te ndare me te tjeret gjithcka qe do t’ju dhuroje fati.
Peshqit Peshqit
Respektoni kufitje e percaktuar nga te tjeret. Duhet te heshtni kur eshte e nevojshme ta beni kete dhe te nderhyni vetem nese ju kerkojne ndihme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here