Horoskopi ditor-23 dhjetor 2015

0
Dashi Dashi
Nervozizmi dhe ankthi pa asnje motiv te qarte, sot do tju pushtojne te terin. Do te beheni antipatike sot dhe kjo do te ule shume popullaritetin tuaj.
Demi Demi
Ata nga ju qe po fillojne raporte te reja sentimentale do te jene shume te favorizuar. Do te ndjeheni keq per atmosferen qe eshte krijuar ne punen tuaj.
Binjaket Binjaket
Sot duhet te prisni vonesa te pajustifikuara neper takime dhe kundershti te pabaza ne shume ceshtje. Ne vend qe tju merzise gjithe kjo situate do tju beje per te qeshur.
Gaforrja Gaforrja
Nese nuk jeni te sigurte per ndjenjat tuaja kerkoni kohe. Do te merrni propozime te kendshme nga shume persona sot por nuk jeni ne humor per te pranuar asnjerin prej tyre.
Luani Luani
Nuk keni pse degjoni llafe te kota per genjeshtra dhe tradheti qe ne te vertete nuk kane ndodhur. Ata qe po jua ushqejne kete gje jane thjesht ziliqare per juve.
Luani Virgjeresha
Ne rast se keni ne program nje darke sonte mos e anulloni sepse do te kete dicka mjaft te rendesishme ne te. Kjo gje do tju sjelle ne humor.
Peshorja Peshorja
Keto jane dite plot harmoni dhe po perpiqeni ti shijoni deri ne fund. Pranojini gabimet qe keni bere dhe kushtojini vemendje keshillave te me te vjeterve.
Akrepi Akrepi
Keto jane dite plot harmoni dhe po perpiqeni ti shijoni deri ne fund. Pranojini gabimet qe keni bere dhe kushtojini vemendje keshillave te me te vjeterve.
Shigjetari Shigjetari
Nese do te rrini larg njerezve dhe ceshtjeve te merzitshme, sot do te kaloni nje dite te kendshme. Ju keshillohet qe ne mbremje te pranoni nje ftese per darke.
Bricjapi Bricjapi
Nje njeri I afert, do te pretendoje te marre prej jush ate qe atij I intereson. Ne fund te fundit, ju mund te beni ate qe ju pelqen juve te beni.
Ujori Ujori
Krijmtaria dhe fantazia do te jene te shkelqyera per suksesin tuaj sot. Per t’I shpetuar merzise, duhet te beni te pamunduren per te dale nga rutina e perditshme.
Peshqit Peshqit
Keni disa objektiva te percaktuara mire dhe mundesite per sukses sot jane shume te medha. Kini kujdes ne zgjedhjen e bashkepunetoreve tuaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here