Horoskopi ditor-22 shtator 2015

0

DashiDashi (21 Mars – 20 Prill)Harmonia qe po kerkoni mund te jete shume e veshtire per t’u arritur, por nese nuk largoheni nga territori juaj, te pakten do te ndjeheni te qete.
DemiDemi ( 21 Prill – 20 Maj)Admirimi qe keni provuar per nje person, sot do te shtohet edhe me shume. Raporti juaj do te behet me i forte dhe me i rendesishem.
BinjaketBinjaket (21 Maj – 21 Qershor)Sot mund te ndjeheni te pasigurte dhe te brishte, por do te preferoni t’i fshehni keto ndjenja. Sjellja juaj do t’ju nxjerre fare zbuluar.
GaforrjaGaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)Nuk eshte momenti qe te perfshiheni ne situata per te cilat nuk ndjeheni akoma gati. Me mire merruni me gjera te cilat i njihni mire.
LuaniLuani (23 Korrik – 22 Gusht)Keni deshire te hidheni ne ndonje aventure, por kini kujdes te mos shfaqeni para shume rreziqeve. Merrni persiper vetem situata te cilat i keni provuar ne ndonje menyre.
LuaniVirgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)Ne kete faze te ekzistences tuaj ndjeheni te shperblyer dhe asgje nuk do t’ju jape me shume kenaqesi sesa kalimi i kohes se lire me njerezit e dashur.
PeshorjaPeshorja (23 Shtator – 23 Tetor)Dikush mund te tentoje t’ju vere shkopinjte nen rrota, por ju do ta zbuloni kurthin ne momentin e duhur dhe do te paralizoni veprimet e kundershtareve.
AkrepiAkrepi (24 Tetor – 22 Nentor)Nje person do t’ju shperqendroje me nje sere preteksesh dhe kapriciosh te pafund. Duhet t’i thoni jo ne nje menyre sa me te edukuar.
ShigjetariShigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)Nese nuk i zgjidhni bashkebiseduesit, nuk do te merrni pergjigjen qe prisnit. Do te jete me mire qe dita te zhvillohet sa me prane territorit te shtepise.
BricjapiBricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)Sot do te merrni ushqimin shpirteror qe ju nevojitet nga nje person teper i vecante. Mos kini frike nga gjerat e panjohura qe mund te provoni.
UjoriUjori (21 Janar – 19 Shkurt)Nuk duhet te kufizoni marrdheniet tuaja me disa persona, sepse se bashku duhet te perfundoni nje biznes shume te suksesshem.
PeshqitPeshqit (20 Shkurt – 20 Mars)Mund te zbuloni nje mik te cmuar te nje person qe e konsideronit armik. Se bashku mund te beni gjera teper te kendshme dhe te dobishme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here