Horoskopi ditor-22 janar 2016

0
Dashi Dashi
Ju mjafton vetem nje inkurajim I vogel qe ju te jepni rezultate shume te mira ne projektet tuaja. Shtysen per kete do tju a japin pa rezerva.
Demi Demi
Dikush, qe ju kujton ekspert ne fushen e ndjenjave do tju hape zemren. Sekreti I tij do tju preke dhe do te beni te pamunduren per ti ardhur ne ndihme.
Binjaket Binjaket
Te kundertit terhiqen me njeri-tjetrin, dhe ju sot do te keni prova per kete gje. Do te linde nje ndjenje e forte per dike qe ka mendime te ndryshme me ju.
Gaforrja Gaforrja
Sot jeni shume tradicionale ne veprimet tuaja. Per shume do te duken gjera jashte mode dhe qesharake, megjithate ndiqni rrugen tuaj.
Luani Luani
Nuk ju pelqen qe sot tju lene pas dore, sidomos partneri juaj. Do te kerkoni me shume vemendje dhe mbase do te beheni disi bezdises me kete gje.
Luani Virgjeresha
Sot keni shume gjera ne koke saqe mund te harroni ato me kryesoret. Kjo nuk do te thote qe te tjeret tju justifikojne per ato qe duhet te benit.
Peshorja Peshorja
Qe sot do te merrni nje vendim qe ne javen e ardhshme do tju lejoje te nisni nje projekt shume ambicioz per ju. Kerkoni dhe bashkepunimin e kolegeve.
Akrepi Akrepi
Nuk do te jete e lehte per ju te arrini aty ku deshironi. Interesat e shume personave nderthuren me ambicjet tuaja per karriere.
Shigjetari Shigjetari
Nje zbulim I rendesishem mund tju hape shume dyer sot dhe tju detyroje te vendosni per gjera qe nuk ishin ne konsideraten tuaj deri tani.
Bricjapi Bricjapi
Sot do tju duhet te qendroni ne shoqerine e disa personave te rendesishem. Do tja dilni per bukuri te fitoni vleresimin dhe simpatine tyre.
Ujori Ujori
Mendja juaj eshte e gjitha e perqendruar mbi punen dhe kjo nuk ju ben mire. Duhet te mendoni me shume per veten dhe te krijoni nje ambjent te kendshem.
Peshqit Peshqit
Nje I lindur I shenjes se Gaforres mund te zbuloje nje ane tuajen te cilen dhe ju vete nuk e njihnit me perpara. Kjo do te sjelle shume ndryshime tek ju.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here