Horoskopi ditor-22 dhjetor 2015

0
Dashi Dashi
Jeta juaj do te marre nje goditje te forte sot. Megjithate e rendesishme eshte te mos humbisni toruan sepse shume persona presin nga ju.
Demi Demi
Ne pune duhet ti kushtoni vemendje disa kerkesave pak bezdisese te nje eprorit tuaj. Me pas do ti tregoni me fakte se ishte me mire te vepronit sipas menyres suaj.
Binjaket Binjaket
Duhet te kuptoni nevojat e partnerit ndonjehere dhe te mos tregoheni kapricioze. Ne pune do te veproni te shtyre nga xhelozia dhe sepse keni kuptuar qe dikush po ju mashtron.
Gaforrja Gaforrja
Tregohuni me racionale si ne biznes ashtu dhe ne jeten tuaj private. Partneri eshte me shume inteligjent nga sa mendonit dhe e ka kuptuar lojen tuaj.
Luani Luani
Pasi keni shpresuar per shume kohe qe dicka e caktuar te konkretizohej, ne momentin e duhur nuk jeni ju gati per ta pritur kete ndryshim.
Luani Virgjeresha
Sot ne cdo moment do te tregoni gadishmerine tuaj karshi te tjereve. Do ti kerkoni falje dikujt qe padashje e keni lenduar por qe ne moment nuk e kuptuat.
Peshorja Peshorja
Sot do te kuptoni se keni luajtur shume poshter me dike qe ne kete atmosfere festash te mund tjua fale. Megjithese jeni te rrethuar me njerez do te ndjeheni shume vetem.
Akrepi Akrepi
Deshironi ti shprehni te tjereve se sot ndjeheni mjaft mire. Do te gjeni nje menyre per ta bere kete gje, mbase duke i ftuar diku. Mbremja do te kete disa probleme.
Shigjetari Shigjetari
Nese jeni te interesuar per nje person te caktuar, gjeni kohen per ta frekuentuar me shume. Do tju duket sikur gjerat rrjedhin natyrshem sot dhe jane mjaft te thjeshta.
Bricjapi Bricjapi
Raporti ne cift do te kete ndryshime thelbesore. Sot do te arrini me me lehtesi te tregoni ate qe provoni ne te vertete dhe do te zbuloni nje genjeshter te vjeter.
Ujori Ujori
Perpiquni te mos tregoheni shume kontradiktore sepse nuk do te arrijne tju kuptojne sot. Nese keni deshire te beni debat me partnerin, lereni pas festave.
Peshqit Peshqit
Sot do te jeni mjaft kapricioze dhe kjo gje do te vihet mjaft ne dukje gjate pjeses se pare te dites. Moderoni sjelljen ose do te gjendeni ne mes te kritikave.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here