Horoskopi ditor-21 janar 2016

0
Dashi Dashi
Fale marrdhenies se favorshme qe yjet tuaj kane ndermjet tyre, juve do t’ju krijohen disa mundesi shume te mira per te perfunduar nje projekt.
Demi Demi
Rutina dhe impenjimet e vazhdueshme ju rendojne shume mbi supe dhe ju vazhdoni te enderroni pushimet. Programoni dicka speciale per mbremjen.
Binjaket Binjaket
Tregohuni te gatshem per te ndjekur keshillat e nje miku dhe nuk do te pendoheni. Nese jeni ne kerkim te nje dashurie te re, do ta gjeni.
Gaforrja Gaforrja
Asgje nuk funksionon sipas deshirave tuaja, ndoshta per faj te henes, per shkak te nervozizmit, apo ndoshta per shkak te lodhjes.
Luani Luani
Jeni ne nje forme te shkelqyer dhe fitimtare ne cdo fushe te ekzistences tuaj. Gjithcka do te vazhdoje te shkoje mire.
Luani Virgjeresha
Keni burime te jashtezakonshme per te perballuar cdo te papritur dhe per te organizuar ne menyre inteligjente gjithe diten e sotme.
Peshorja Peshorja
Sot mund te shenohet ndonje moment I pakendshem ne marrdhenien ne cift. Duhet te jeni me diplomatike se zakonisht dhe mos e teproni me kerkesa ndaj partnerit.
Akrepi Akrepi
Situata yjore ju ben te mundur qe te zgjidhni pa shume lodhje, disa probleme qe ju mundojne prej kohesh.
Shigjetari Shigjetari
Inteligjenca, fantazia, dhe aftesia juaj per te perfituar nga fati, jane armet me te sigurta qe do t’ju cojne ne permiresimin e pozicionit tuaj.
Bricjapi Bricjapi
Nese askush nuk ju ndihmon, do ta keni shume te veshtire te zgjidhni problemet e perditshme te jetes familjare.
Ujori Ujori
Perfitoni nga gjithcka qe mund te gjeni gjate nje udhetimi ose gjate nje kontakti me njerez te rinj. Anullojini takimet e planifikuara te mbremjes.
Peshqit Peshqit
Shume gjera te vogla sot do te vihen ne vendin e tyre, duke ju dhuruar qetesi dhe siguri financiare. Dita do te jete pozitive edhe per ceshtjet sentimentale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here