Horoskopi ditor-21 dhjetor 2015

0
Dashi Dashi
Të tjerët nuk do ta kenë të thjeshtë t’ju zotërojnë sot, sepse do të ndjeheni tepër të fortë, të motivuardhe plot energji.
Demi Demi
Disa nga sjelljet tuaja sot do të jenë tepër absurde dhe të vështira për t’u kuptuar nga të tjerët. Në të vërtetë, ju keni ndër mend disa plane të përcaktuara mirë.
Binjaket Binjaket
Do të jeni plot entuziazëm dhe energji. E gjithë kjo është meritë e një takimi që ju ka hapur sytë mbi një realitet të ri, që do t’ju ndryshojë jetën.
Gaforrja Gaforrja
Ju këshillohet të mos jeni shumë instiktivë sot. Para se të filloni të realizoni një projekt, studioni detajet, llogarisni rreziqet dhe mundësitë për të dalë fitimtarë.
Luani Luani
Nuk keni dëshirë t’i merrni gjërat shumë seriozisht sot dhe nuk do të duroni dot ata që do t’ju nxisin për një sjellje më të përgjegjëshme. Ju intereson vetëm të zbaviteni.
Luani Virgjeresha
Do të bezdiseni nga çdo ndërhyrje për kufizimin e lirisë tuaj. Por, duhet të dini se disa iniciativa që kërkoni të ndërmerrni, mbartin rreziqe.
Peshorja Peshorja
Do të merreni shumë me plotësimin e kërkesave të vetes tuaj. Por kini kujdes që egoizmi juaj të mos lëndojë ata që keni pranë.
Akrepi Akrepi
Do të jetë e thjeshtë të manipuloni vullnetin tuaj sot. Kujdes në zgjedhjen e njerëzve që do t’ju shoqërojnë. Besojini vetëm miqve më të ngushtë.
Shigjetari Shigjetari
Keni disa dëshira të përcaktuara mirë dhe nuk do të kënaqeni me zgjidhje alternative. Do të arrini të realizoni një qëllim të rëndësishëm sot.
Bricjapi Bricjapi
Nuk do të jenë paratë faktori kryesor në vendimet tuaja të sotme. Ajo që keni më shumë për zemer është vlera morale e gjërave.
Ujori Ujori
Sot do të kënaqeni shumë thjesht, por do të jetë e domosdoshme të dini të reagoni. Në mbrëmje mund të gjendeni krejt papritur në disa situata të pazakonta.
Peshqit Peshqit
Evitoni njerëzit e irrituar, agresivë apo me probleme të paqëndrueshmërisë emotive. Fitoni kohë për të vlerësuar në detaje një situatë të veçantë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here