Horoskopi ditor, 20 shtator 2015

0
Dashi Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Nëse keni ndërmend të ndryshoni punë ky është momenti më i mirë për ta bërë. Në dashuri keni nevojë të ndiheni të mbrojtur nga partneri.
Demi Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Të sforconi ata që duhet t`ju japin një përgjigje të saktë është pak e tepruar. Vërtet ju doni fakte konkrete por siç po veproni thjesht do të nderlikoni gjithçka.
Binjaket Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Sot keni mjaft dëshirë për aventurë dhe do të lini pas dore gjithçka qe ju duket tepër serioze. Por do të tregoheni mjaft simpatike dhe asnjë nuk do ta verë re neglizhencen tuaj.
Gaforrja Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Ndjeheni mjaft mirë sot dhe jeni në gjëndje të bëheni protagoniste në situata të ndryshme. Do të favorizohen mjaft mardhëniët me seksin tjetër.
Luani Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Padiskutim që sot nuk dëshironi të bëni miqësi me askend dhe po tregoheni tepër të ftohtë me këdo që duhet të komunikoni. Të paktën përpiquni të mos hapni probleme.
Luani Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Sot vërtet që nuk keni asgjë për të cilën të mërziteni. I keni të gjitha ashtu siç do të deshironit si shoqerinë, paratë dhe sigurisht dhe partnerin.
Peshorja Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Ju paraqiten shumë mundësi lidhur me biznesin tuaj, provoni të zgjidhni pa u nxituar duke analizuar me qetësi gjithçka. Nëse doni të rrëmbeni zemrën e dikujt, dini se si të veproni.
Akrepi Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Edhe pse e keni të zorshme për ta pranuar, ju jeni një mister i vërtetë për ata që ju qendrojnë pranë. Sot për shkak të gjaknxehtësisë suaj do të humbni shumë pikë përpara një personi.
Shigjetari Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Sot po i kushtoni shumë rëndesi opinionit të të tjerëve, gjë që zakonisht nuk ju bën shumë përshtypje. Mos u tregoni shumë dyshues por vetëm analizoni me vemendje.
Bricjapi Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Sot keni të gjitha mundësitë për të kaluar një ditë të shkëlqyer. Degjoni miqtë tuaj që ju këshillojnë të mos mendoni me për të shkuarën.
Ujori Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Tregohuni të vëmëndshëm në pune sepse dikush po ju vezhgon. Mbase është eprori juaj që ka vendosur për një pozicion të ri dhe me fitimprures.
Peshqit Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Do t`ju dalë ndonjë pengese e vogel sot por keni shumë durim dhe do të arrini ta kaloni. Në çdo moment do të tregoni që dini të rregulloni situatat siç dëshironi ju.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here