Horoskopi ditor -20 janar 2016

0
Dashi Dashi
Jeni te hapur dhe te shoqerueshem me te tjeret dhe mund te bisedoni lirshem me kedo qe takoni sot. Eshte momenti te tregoni se sa vleni ne te vertete.
Demi Demi
Po shqetesoheni kot per disa rrjedhje ne buxhetin tuaj, por financat tuaja nuk jane aq keq sa mendoni. Nese po kerkoni shpirtin binjak mos u beni zevzeke lidhur me zgjedhjet.
Binjaket Binjaket
Hapjuni nje mikes suaj, ndoshta ajo mund t’ju ndihmoje per te zgjidhur nje problem qe ju shqeteson prej kohesh. Megjithate, e folura me dike te ben te ndihesh me mire.
Gaforrja Gaforrja
Sot nuk ndiheni ne forme per t’iu pershtatur te tjereve, por do te jene ata qe kerkojne te nderhysh ne favor te dikujt, te cilen ju e beni pa hezitim dhe ne menyren me efikase.
Luani Luani
Te lindurit e kesaj shenje do te ndihen konfuz dhe te rene moralisht. Prandaj do te ishte me mire qe te qendronit prane familjes, duke bere nje analize rreth ngjarjeve te fundit.
Luani Virgjeresha
Sot duhet te jeni te qete dhe te tregoheni kompresive, sidomos me te afermit tuaj. Prania e Henes dhe e Marsit ne shenje ju bejne nervoze.
Peshorja Peshorja
Entuziasmi, dinamizmi, deshira e mire do te bejne qe te coni perpara projektet me ambicioze. Do t’ju duhet te beni udhetime, vizita, duke takuar persona qe keni kohe pa I pare.
Akrepi Akrepi
Mos shpresoni se do t’ia hidhni me pak, sot. Perpara se te pretendoni per nder dhe lavdi, duhet te demostroni tek te tjeret se I keni merituar ato.
Shigjetari Shigjetari
Duhet te krijoni me hapesire dhe te jeni me te vemendshem me personat qe jane te rendesishem ne jeten tuaj. Nese nuk e beni ju dikush tjeter eshte I gatshem per kete.
Bricjapi Bricjapi
Per te lindurit e kesaj shenje, sot endrrat mund te kthehen ne realitet, sidomos kur keto endrra dalin nga thellesia e zemres.
Ujori Ujori
Nje ide gjeniale do te beje qe te meritoni suksesin, dhe kjo do te ndikoje dhe ne anen financiare. Parashikohen biznese te mira persa I perket mardhenieve publike si dhe udhetimeve.
Peshqit Peshqit
Yjet ju bejne te padurueshem per te perfunduar dicka qe e keni per zemer. Duhet te keni besim tek vetja. Mbremjen do ta kaloni me shoqerine tuaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here