Horoskopi ditor-20 dhjetor 2015

0
Dashi Dashi
Aspekti me i mire i kesaj dite eshte mirekuptimi i shkelqyer qe keni me partnerin. Jetoni nje moment pasioni te vertete dhe thelloni nje lidhje qe duket mjaft serioze.
Demi Demi
Keni shume gjera qe ju duken teper interesante dhe mendoni se mund te beni me shume se sa ju jepet persa i perket profesionit. E rendesishme eshte te gjeni personat e duhur.
Binjaket Binjaket
Nuk eshte rasti te bini ne depresion megjithese mund te jete nje periudhe kohe ku ndiheni mjaft vetem. Nese nuk keni deshire te merrni nje pergjegjesi beni mire te mos pranoni.
Gaforrja Gaforrja
Sot do tju detyrojne te rishikoni pozicionin tuaj. Do te pranoni te sakrifikoni dicka per ti ardhur ne ndihme nje mikut tuaj dhe kjo do tju beje me te mire ne sy te njerezve.
Luani Luani
Merrni te gjitha hapesirat e duhura per te vepruar ne nje fushe te caktuar. Rregulloni pak pamjen tuaj te jashtme sepse asnjehere nuk i dihet, dikush mund te shfaqet papritur.
Luani Virgjeresha
Mbani nen kontroll ndjenjat sot dhe mos veproni pa u menduar. Sidomos ndani raportet profesionale nga jeta juaj sentimentale, do te keni probleme.
Peshorja Peshorja
Sot do te keni nje telefonate magjike qe do te sqaroje shume paqartesi ne jeten tuaj. Me pas do te ndjeheni me te lehtesuar dhe gjithcka do tju duket e bukur.
Akrepi Akrepi
Do te merrni nje goditje pas tjetres sot dhe kjo ndodh vetem sepse keni bere shume gabime me te tjeret. Mbani nen fre gjuhen nese nuk doni te lendoni njeri.
Shigjetari Shigjetari
Mundohuni njehere te sqaroni me veten tuaj gjithe ato paqartesi qe keni lidhur me ate qe po ndodh. Nese nuk ia arrini do te thote qe gjerat nuk varen vetem nga ju.
Bricjapi Bricjapi
Sot do te arrini te kaloni nje rivalin tuaj duke bere qe puna juaj te vleresohet me teper. Kishit kohe qe e prisnit kete moment dhe jeni te kenaqur per cfare keni bere.
Ujori Ujori
Sot do te keni probleme ne jeten ne cift. Ju do te jeni mjaft agresive dhe nervoze dhe sigurisht partneri nuk do te kete nerva per tju degjuar.
Peshqit Peshqit
Do te lodhni kedo qe keni prane me ankimet tuaja. Shikoni ne menyre racionale te gjitha mundesite qe do tju paraqiten sot dhe zgjidhni me te miren.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here