Horoskopi ditor-19 janar 2016

0
Dashi Dashi
Sot jeni shume nevrik/e dhe te padurueshem. Merreni diten ashtu sic vjen dhe mos ja u vini shume veshin fjaleve te kota qe mund te degjoni gjate rruges.
Demi Demi
Ndjehen tensione ne lidhjen tuaj, por shume papritur gjithcka do te sqarohet dhe pasioni do te perfshije diten tuaj. Mos pretendoni se nje aventure e re mund te kthehet ne dicka serioze.
Binjaket Binjaket
Lini menjane gjithcka qe krijon stres dhe tension tek ju dhe dhurojini vetes nje mbremje te qete. Nese kerkoni shoqerine e miqve mjafton te beni disa telefonata.
Gaforrja Gaforrja
Yjet kane deshire t’ju ndihmojne ne shume fusha sot. Eshte ne doren tuaj te pranoni cdo kompromis dhe te vazhdoni te ecni perpara.
Luani Luani
Jeni mjaft te zene kohet e fundit me punen tuaj. Do te shikoni qe shume shpejt partneri do te lodhet dhe krejt papritur nje dite ju mund ta gjeni veten vetem.
Luani Virgjeresha
Dikush do te rifilloje tju pengoje pergjate gjithe dites sot. Nje gabim i juaji nuk do te kaloje pa u vene re dhe pa u analizuar nga te tjeret.
Peshorja Peshorja
Virtyti me i mire i juaji eshte ekuilibri dhe qendrueshmeria. Sot do te shikoni qe do tju hyjne mjaft ne pune per te mos humbur piket qe keni ne avantazh.
Akrepi Akrepi
Nje tradheti e pamenduar dhe e bere thjesht nga nje terheqje fizike do te jete shkaku i nje shkaterrimi gradual per karrieren dhe mireqenien tuaj.
Shigjetari Shigjetari
Emocionet negative do te jene mjaft te demshme per diten e sotme. Ne disa biseda do te jeni me teper impulsive sec duhet dhe kjo do tju demtoje imazhin.
Bricjapi Bricjapi
Nje dite e kendshme ku mendja dhe trupi shkojne ne harmoni perfekte me njeri-tjetrin. Do te lini pas dore nje ftese qe ju eshte bere para pak kohesh.
Ujori Ujori
Sot gjate gjithe dites do te jeni ne komunikim me njerez dhe kjo do te rrise aftesine tuaj per te menaxhuar situatat dhe per te marre nga te tjeret me te miren.
Peshqit Peshqit
Dita do te karakterizohet nga nje fryme humori e theksuar ne jeten tuaj. Do te jeni mjaft optimiste dhe gjithcka do tju duket e bukur gjate ketyre diteve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here