Horoskopi ditor -17 shtator 2015

0
Horoskopi ditor – 17/09/2015
Dashi Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Nje ngjarje e papritur mund t’ju jape me shume bezdi dhe shqetesime se sa kenaqesi. Merrni ne konsiderate shqyrtimin e nje vendimi te marre para pak kohesh.
Demi Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Akrepat e ores levizin me shpejtesi dhe ju keni shume pak kohe ne dispozicion. Filloni punen me shpejt se zakonisht dhe mos u ndalni deri sa te keni arritur c’deshironi.
Binjaket Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Ju eshte ofruar nje mundesi shume e madhe qe mund te perfaqesoje nje zhvillim te rendesishem ne jeten tuaj. Pergatituni per nje ndryshim profesional.
Gaforrja Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Mund te ndodhe dicka qe ndoshta do te ndryshoje thelbesisht menyren tuaj te te veshtruarit te gjerave. Perpiquni te gjeni ndonje gabim te mundshem.
Luani Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Rrezikoni te pushtoheni nga nje sere dyshimesh ne lidhje me nje zgjedhje qe keni bere kohet e fundit. Te gjitha faktet, do t’ju tregojne se keni marre nje vendim te drejte.
Luani Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Mund ta harroni nje here e mire nje episod te pakendshem qe ju kujton te kaluaren, sepse tashme te gjithe e dine qe ju nuk keni asnje faj.
Peshorja Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
T’i viheni punes ne momentin e duhur nuk do te jete me aq e thjeshte sa ne fillim. Puna juaj mund te ngadalesohet per disa motive te pajustifikueshme.
Akrepi Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Dicka qe do te nise si nje marreveshje biznesi, shume shpejt mund te shnderrohet ne dicka te kendshme dhe teper zbavitese per te gjithe.
Shigjetari Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Mos rrini duarkryq duke pritur nje oferte qe mund edhe te mos vije kurre. Ate qe doni, duhet ta kerkoni me shume kembengulje.
Bricjapi Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Pergatituni qe te ndiqeni nga nje person qe ne te kaluaren nuk ka ditur ta vleresoje miqesine tuaj. Pritja duhet te perdoret ne menyre pozitive.
Ujori Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Duhet te mblidhni gjithe kurajon tuaj per te perballuar nje situate qe gjithmone jeni perpjekur ta shmangni. Fati do t’i ndihmoje ata qe kane guxim.
Peshqit Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Nese doni te evitoni ato rreziqe qe kane bere te pasigurte rrugen e te tjereve, duhet te jeni shume me te kujdesshem se zakonisht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here