Horoskopi ditor ,15 shtator 2015

0
Horoskopi ditor – 15/09/2015
Dashi Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Te frekuentoni persona me te rinj se ju ne moshe do te jete dicka e kendshme dhe do te sjelle pak humor ne jeten tuaj. Mund te jete nje eksperience pozitive.
Demi Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Dita e sotme do te jete e mbushur me tension. Ndoshta me shume do tju merzise dikush qe nuk eshte shume korrekt me ju. Megjithate mos e jepni veten me veprimet tuaja.
Binjaket Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Do te duhet pak kurajo per te vertetuar qe idete tuaja ja vlejne. Jeni te rrethuar nga njerez medioker qe do te flasin shume kunder jush vetem per t’ju penguar.
Gaforrja Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Nje I aferm do tju propozoje nje biznes interesant por jo shume te qarte. Nese nuk e preferoni rrezikun mos pranoni qe ne fillim te perfshiheni.
Luani Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Evitoni te pyesni deri ne imtesi lidhur me cdo gje qe degjoni. Luani me situatat qe keni ne dore sepse do te zgjoni interesin e partnerit karshi jush.
Luani Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Ide e mire sot sikur te shtyni per pak me vone impenjimet e dites. Nje mik i ngushte do tju ftoje per nje dreke dhe do te kujtoni shume gjera te bukura.
Peshorja Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Po vereni se dikush ka filluar te ndryshoje drejtimin dhe kjo do tju mbylle shume ne vetvete. Mirepo do te dale dicka qe do tju ktheje menjehere humorin.
Akrepi Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Megjithese ju nuk jeni ne diten tuaj me te mire, eshte dikush tjeter qe po ju nervozon se tepermi sot. Studioni nje strategji per ta mposhtur.
Shigjetari Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Ceshtjet e punes shkojne mjaft mire keshtu qe keni kohe ne dispozicion per te menduar dicka te kendshme per partnerin. Do tju a shperbleje me shume dashuri.
Bricjapi Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Nese ndjeheni te humbur ne nje bote qe nuk ju kupton, ndiqni impulsin e pare do te jete ai i duhuri. Do ta harmonizoni klimen ne raportin ne cift me shume ide te kendshme.
Ujori Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Pas disa ditesh gri me ne fund do te arrini te shihni horizonte te pastra. Shfrytezoni energjine pozitive per te ndenjur ne shoqeri te miqve tuaj me te mire.
Peshqit Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Ndjeheni shume malinkonike sot dhe e keni te veshtire te ruani autokontrollin. Sigurisht, kujtimi i nje personi qe nuk ben me pjese ne jeten tuaj eshte ende gjalle.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here