Horoskopi ditor-14 janar 2016

0
Dashi Dashi
Sot do të gëzoni mbështetjen e dikujt, por në punë do të gjendeni të vetmuar dhe do t’ju duhet të merrni fare vetëm disa vendime të rëndësishme.
Demi Demi
Sot do të bëni disa veprime të habitshme dhe të ndaluara, me qëllimin e vetëm për të tërhequr vëmendjen e të tjerëve. Mos e teproni, sepse e gjithë kjo mund të kthehet kundër jush.
Binjaket Binjaket
Autokontrolli do të jetë thelbësor për gjithë ditën e sotme. Mendimi pozitiv do t’ju bëjë të kuptoni se më në fund keni arritur të jeni të qetë dhe të kënaqur.
Gaforrja Gaforrja
Edhe dështimi më i vogël do t’ju provokojë shumë hidhërim dhe nervozizëm sot. Mos ia hidhni atyre që ju rrethojnë fajet që janë vetëm tuajat.
Luani Luani
Mos këmbëngulni shumë sot. Që të arrini rezultatet që doni, duhet të jeni shumë të sjellshëm dhe të kujdesshëm. Përpiquni të ndikoni te të tjerët.
Luani Virgjeresha
Edhe pse në përgjithësi jeni realistë dhe të vëmendshëm, sot do të tentoni të merrni disa vendime të rëndësishme, duke u udhëhequr nga ndjenjat dhe jo nga arsyeja.
Peshorja Peshorja
Mos perdorni metoda të reja, që nuk i keni eksperimentuar më parë. Sot do të funksionojnë vetëm sistemet tradicionale, të cilat kanë dhënë prova suksesi.
Akrepi Akrepi
Sapo të jeni futur në një projekt të përcaktuar qartë, do të kuptoni se nuk duhet ta lini për asnjë arsye. Jini të kujdesshëm dhe mos nënvlerësoni rreziqet.
Shigjetari Shigjetari
Sot për të mbajtur gjallë entuziazmin dhe energjinë tuaj, do të keni nevojë për stimuj të vazhdueshëm. Do të bënit mirë të përfshinit edhe një mik në planet tuaja.
Bricjapi Bricjapi
Trupi juaj do t’ju dërgojë mesazhe të vazhdueshme, të cilave duhet t’i kushtoni vëmendjen më të madhe. Instinkti do të dijë t’i udhëheqë veprimet tuaja.
Ujori Ujori
Kini kujdes që interesi juaj për të tjerët të mos shndërrohet në diçka të bezdisshme. Mos harroni disa rregulla elementare, si për shembull dhënia e këshillave të tepruara.
Peshqit Peshqit
Ndjeshmëria juaj do të jetë dytësore sot, për shkak të disa nevojave tepër jetike. Mund të lindin disa konflikte në jetën familjare, që do t’ju bëjnë nervozë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here