Horoskopi ditor-13 tetor 2015

0
Dashi Dashi
Sot keni vendosur te lini gjithcka menjane dhe te kaloni nje dite te qete pa stresin e zakonshem. Mund te veproni pa medyshje sepse me vullnet arrihet gjithcka.
Demi Demi
Nje person qe e kujtonit mik, gjate nje dreke pune do te kritikoje cdo mendim tuajin. Do te ndiheni aq te fyer sa nuk do te flisni me me te.
Binjaket Binjaket
Mos kini frike sot lidhur me ate qe keni vendosur sepse do te shikoni qe eshte nje zgjidhje e mire per te gjithe. Situata ekonomike ka ardhur duke u permiresuar.
Gaforrja Gaforrja
Nese keni nje enderr ne sirtar ky eshte momenti i duhur per ta bere publike. Edhe problemet me te renda sot do tju duken budallalliqe sepse do ti perballoni shume mire.
Luani Luani
Sot ne pune do te gjendeni midis dy zjarresh. Nga njera ane nje koleg qe do tju kerkoje ndihme dhe nga ana tjeter mendimi se duke dale ne anen e tij mund te humbni punen.
Luani Virgjeresha
Edhe pse nuk eshte pjese e karakterit tuaj te hidheni ne krahet e te parit qe ju del perpara sot do ta provoni dhe do tju pelqeje shume. Mos u pendoni per sa po beni.
Peshorja Peshorja
Ne planet tuaja te biznesit priten te reja disi te favorshme por qe nuk do tju kenaqin. Perkushtojuni familjes sepse I keni lene pak pas dore.
Akrepi Akrepi
Tani jeni mese te sigurt qe partneri ju ka genjyer. Te lodhur dhe te zhgenjyer nga kjo lidhje sot do te vendosni ti jepni fund njehere e mire.
Shigjetari Shigjetari
Sharmi dhe sensi i humorit do tju bejne te bini shume ne sy sot. Ne disa situata beni mire te mos flisni shume se mund te thoni dicka me teper sec duhet.
Bricjapi Bricjapi
Pas shume lodhjesh dhe mundimesh do te arrini te hyni me ne fund ne zemren e atij qe dashuroni. Sot do tju duket gjithcka e bukur dhe do te harroni shpejt cfare keni kaluar.
Ujori Ujori
Sot qetesia dhe mbase dhe pak fat qe keni kohet e fundit do te bejne te ndjeheni mjaft mire. Dashuria shkon shume mire. Dikush ka mbetur i mahnitur nga ju.
Peshqit Peshqit
Edhe pse sot do te keni shume ndryshime ne programin tuaj te gjithe do tju pergezojne per organizimin e mire te dites. Prisni nje telefonate ne darke.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here