Horoskopi ditor-13 shtator 2015

0
Dashi Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Ne pune do te merrni nje telefonate misterioze dhe nervozizmi nuk do tju lere te qete me pas. Megjithese do te mundoheni ta fshehni nuk do te arrini dot.
Demi Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Hena do tju ndihmoje sot duke ju dhuruar vendosmeri dhe mjaft intuite. Do te dini te kuptoni me nje veshtrim ate qe po ju kerkojne nje mik ose partneri juaj.
Binjaket Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Sot rrezikoni te fyeni dhe ata qe ju duan vertet te miren. Kjo, sepse merzitja nuk ju lejon te shikoni hapur se kush jane ata qe shikojne interesin tek ju dhe kush jane te tjeret.
Gaforrja Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Duke patur besim ne vetvete do te arrini synimet qe kishit por ne fushen e dashurise cdo gje do te jete me e bukur. Surprizat do tju ngjallin shume pasion.
Luani Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Nese nuk doni te rinovoni nje marveshje te bere, nuk keni pse pranoni rregulla te diktuara nga te tjeret. Ndani detyrat dhe te drejtat tuaja njehere e mire.
Luani Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Nese eshte dikush qe ju terheq sot, mund te beni perpara pa asnje problem. Do te arrini te lini pershtypje shume te mira me ato qe do te thoni.
Peshorja Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Perpara se te akuzoni ata qe ju rrethojne per keqkuptime ose me keq akoma per neglizhence do te beni mire ti beni nje analize vetes suaj sepse mbase zbuloni dicka.
Akrepi Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Nuk keni pse shikoni fantazma rivalesh dhe aty ku nuk ekzistojne sepse shume shpejt partneri do te lodhet me kete xhelozi tuajen. Nese moderoni sjelljen do te jeni me mire.
Shigjetari Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Sot do te jeni fitues ne te gjitha fushat por duhet te prisni qe te maturohen kushtet per kete gje. Nese nuk jeni shume kembengules do te keni me favore.
Bricjapi Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Vetem pesimizmi juaj dhe nje gjendje jo e mire shpirterore mund tju ndalojne sot te kapni objektivin tuaj. Sa keq, sepse nuk do te keni dite tjeter per te zgjedhur.
Ujori Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Sot do tju duhet te pranoni se keni luajtur me ndjenjat e dikujt qe nuk e meritonte nje gje te tille. Mund te rregulloni gjithcka nese lini menjane krenarine tuaj dhe kerkoni falje.
Peshqit Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Nje dite mjaft intensive dhe me gjera interesante ne pune dhe ne jeten personale. Beni mire te rrini me kembet ne toke nese nuk doni te keqkuptoheni.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here