Horoskopi ditor-10 tetor 2015

0
Dashi Dashi
Do te shikoni qe disa aktivitete mondane ne te cilat keni shume deshire te shkoni, jane me te shpenzueshme sec e kishit parashikuar.
Demi Demi
Nuk mund te mendoni se mund te parashikoni gjithcka, vetem sepse intuita juaj ju ndihmoi te llogarisnit mire pasojat e disa veprimeve tuaja.
Binjaket Binjaket
Keni krijuar tek te tjeret mendimin se nuk mund tia dilni dot mbane dickaje pa ndihmen e dikujt. Mos u perqendroni shume tek fjalet e njerezve por mundohuni te veproni sic eshte me e mira per ju.
Gaforrja Gaforrja
Gjerat qe do te thoni sot do te jene shume te demshme per dike, megjithate nuk mund te rrini pa folur. Perpiquni te tregoheni realiste dhe te mos mbani anen e askujt.
Luani Luani
Jeni te bindur se dikush iu ka fyer sot. E verteta eshte se sensibiliteti juaj I tepruar, ju ben te keqkuptoni njerezit dhe situatat e ndryshme.
Luani Virgjeresha
Jane me te kendshme gjerat qe behen ne menyre spontane dhe pa shume sforcime. Mos u mundoni te dukeni shume ekstravagant me njerez qe mbase nuk ju intereson kjo gje.
Peshorja Peshorja
Po kerkoni prej shume kohesh cilesine dhe jo sasine. Do te ndesheni ne shume kundershtime te cilat jane te parendesishme perpara asaj cfare keni vendosur te beni.
Akrepi Akrepi
Po perpiqeni te kapni levizjet e konkurrenteve tuaj, dhe ne baze te tyre te ndermerrni dhe ju dicka te ngjashme. Do te jete pak e veshtire per tia arritur qellimit.
Shigjetari Shigjetari
Nje kombinim i endrres me realitetin mund tju japin frymezimin e duhur per nje projekt te rendesishem. Rezultatet nuk do te vonojne.
Bricjapi Bricjapi
E ardhmja juaj parashikohet me shume zhvillime interesante. Siguria dhe mbeshtetja financiare do tju japin me shume ide per te ecur perpara.
Ujori Ujori
Keni gjera shume me te rendesishme se puna per te bere sot. Pra mos e shtyni per me vone dicka qe duhet bere sa me pare. Jeni shume ne tension kohet e fundit.
Peshqit Peshqit
Duhet te ndergjegjesoheni per disa te verteta te padiskutueshme. Nuk po i kushtoni rendesine e duhur familjes tuaj dhe keni lene shume njerez pas dore.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here