Horoskopi ditor-1 janar 2016

0
Dashi Dashi
Imagjinata do t’ju ndihmoje te mos beni perseri te njejtat gabime qe keni bere per shkak te perseritjes se vazhdueshme te veprimeve.
Demi Demi
Te gjithe kane ngulur syte mbi ju sot. Do t’ju duhet te gjykoni te tjeret ne nje ceshtje shume te rendesishme, si per vete ata, si per gjithe komunitetin ku jetoni.
Binjaket Binjaket
Disiplina do te jete thelbesore dhe do te jape rezultate te jashtezakonshme sot. Ata qe jane me ju do te duan te bejne shume gjera njekohesisht.
Gaforrja Gaforrja
Eshte dita ideale per impenjime te natyres sentimentale. Megjithate, duhet te beni shume kujdes, te mos shperqendroheni shume.
Luani Luani
Sot mund te zgjoheni dhe te kuptoni se keni mbetur pak prapa me programin dhe se nuk mund te respektoni te gjitha impenjimet e parashikuara.
Luani Virgjeresha
Dita e sotme do te kete nje fillim te ngadalte dhe te qete. Do te beni disa tentativa te pazakonta dhe do te ndjeheni te pasigurte.
Peshorja Peshorja
Partneri ose njerezit tuaj te dashur mund te kene disa dyshime ne lidhje me nje hap qe jeni duke ndermarre dhe do t’ju detyrojne ta shtyni per me vone kete vendim.
Akrepi Akrepi
Jini modeste, te rezervuar dhe merruni me punet tuaja pa bere shume zhurme. Do t’ju duan dhe adhurojne pa kushte, per ate qe ju jeni ne te vertete.
Shigjetari Shigjetari
Nje njeri shume I afert do te dale kunder jush dhe do te manifestoje me force mosaprovimin e tij ne lidhje me nje projekt ose nje pikeveshtrim tuajin.
Bricjapi Bricjapi
Eshte nje dite shume e pershtatshme per te vene ne prove aftesite tuaja dhe per te kuptuar qarte se cfare mund te beni me mire.
Ujori Ujori
Mund te arrini shume, ne vecanti ne aktivitetet qe nuk bien shume ne sy. Ne kete moment jane shume te rendesishme fazat paraprake te cdo veprimi qe beni.
Peshqit Peshqit
Sot do te jeni ne nje humor shume te keq dhe mund te perfundoni ne nje debat te rende me njerezit qe ju rrethojne dhe kjo ceshtje mund te shkoje dhe me tej.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here