Hipën sipër godinës së vjetër për të parë ndeshjen, tifozëve sarandjotë iu shembet tarraca

0

Vendimi që ndeshjet të luhen pa tifozë për shkak të pandemisë, duket se nuk i bind dot tifozët e zjarrtë, të cilët duan të ndjekin ndeshjet e skuadrës së tyre.

Në tentativë për të ndjekur ndeshjen e skuadrës së tyre, disa tifozë kanë hipur mbi tarracat e shtëpive të vjetra, të cilët jo që nuk janë të sigurta, por nuk kanë mbajtur dot peshën e madhe dhe janë shembur.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ndeshjet Butrinti-Labëria, ku tifozët kanë marrë vetëm plagë të lehta pa rrezik për jetën./ Shqiptarja.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here