Helena, pushime në bregdetin grek

0

Nuk është Helena, ajo e cila i futi në luftë grekët me trojanët. Është modelja Helena Topçiu. Ajo është modele nga Durrësi dhe aktualisht është në pushime, ku edhe ka bërë disa fotografi.

Helena jeton në Greqi ku edhe studion për Arkitekturë. Në të ardhmen ajo e sheh veten mes profesionit që e ka dhe atij që e synon.

Helena3

Helena2

 

Helena1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here