Helena Carter nudo në krah të një peshku

0

Aktorja Helena Carter ka pozuar nudo për fushatën e re për të ndërgjgjësuar opinionin publik për jetën detare në Britani.

Carter shfaqet lakuriq dhe pranë vetes ka një peshk të madh. Ajo ka theksuar se gjithmonë është në mbështetje për mbrojtjen të mjedisit detar.

I vetmi problem për aktoren ka qenë të ketë aq pranë vetes një peshk, pasi e ka shumë të vështirë t’i prek, gjithsesi nuk e ka refuzuar ofertën.

Ajo ka theksuar se ky peshk do të jetë shoqëruesi i saj për këtë Shën Valentin. “Tashmë që e kalova fobin për të prekur një peshk, ai do të jetë Shën Valentini im”, thekson aktorja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here