Haxhi Krasniqi nis stërvitjen në SHBA

0

Boksieri i famshëm kosovar, Haxhi Krasniqi është nisur sot për Amerikë. Boksieri junikas ka sqaruar se do të udhëtoi në Amerikë për stërvitje të veçanta, ndërsa nuk e ka fshehur aspak lumturinë për këtë.

“Sot po e mar rrugen e larte drejt Amerikes ku dua te stervitem disa jave me radhe ne nje kamp special per duelin tim te radhes. Jam i lumtur qe do te stervitem ne SHBA dhe njekohesisht shume kurioz per t’a njoftuar Ameriken si dhe njerzit atje. Keshtu do e shoh nga afer boksin amerikan dhe per kete gezohem jashtzakonisht shume” ka shkruar Krasniqi para nisjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here