Haxhi Krasniqi në spital

0

Sipas komentatorit të SAT 1 që dha LIVE ndeshjen mes Krasniqit dhe Brahmer, boksieri nga Kosova menjëherë pas meçit, është nisur drejt spitalit më të afërt, për të intervenuar në buzën e tij të lënduar.

Përndryshe shëndeti i tij është i mirë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here