Haxhi Krasniqi me 9 janar në ring kundër Cagri Ermis

0

Haxhi Krasniqi do të ndeshet me Cagri Ermis me 9 janar të vitit 2016.

Boksieri shqiptar, Haxhi Robin Krasniqi  me 9 janar të vitit të ardhshëm do të zhvillohej meçin e radhës.

Krasniqi do të luftoj në Berlin të Gjermanisë, kundër gjermanit me prejardhje turke, kampionit IBF të Evropës në kategorinë super te mesme Cagri Ermis.

Ky i fundit është i pamposhtur që nga viti 2010 dhe së fundmi ka fituar ndaj talentit gjermanit Juergen Doberstein.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here