Hashim Thaqi ia uron ditëlindjen e 77-të “shtyllës së familjes”

0

Para se të nisej për vizitë në Luksemburg, zv/kryeministri dhe ministri i Jashtëm, Hashim Thaçi, është ndalur në Burojë për ta uruar babin e tij për ditëlindjen e 77.

Sipas postimit të zv/kryeministrit Thaçi në Facebook, babai i tij, Haxhiu është ende shtylle e familjes dhe qëndron ende shumë i fortë.

Lexojeni të plotë postimin e Thaçit në Facebook:

Para se të nisem në Luksemburg për vizitë shtetërore, u ndala në Burojë ta uroj babain tim Haxhi Thaçin, për ditëlindjen e 77-të. Ende i fortë, ende shtyllë e familjes, ende aktiv – prej fushës së pemishtës në fushë të shahut. HTH

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here