Hashim Thaçi e pret Vitin e Ri me prindërit dhe familjen

0

Pak minuta para ndërrimit të viteve zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës Hashim Thaçi ka publikuar fotografi ku shihet mes dy prindërve të tij.

“Gëzuar 2016!H.Th.” ka shkruar shkurt ai.

Fotografia lë të kuptohet se Hashim Thaçi ka preferuar gjirin familjar për pritjen e Vitit të Ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here