Haradinaj vs Jabllanoviq

0

Janë publikuar disa fotografi ku shihen lideri i AAK-se, Ramush Haradinaj dhe ministri për Kthim dhe Komunitete, Aleksandër Jabllanoviq. Ata kanë disktuar të hënën, ditën kur Jabllanoviq u kërkoi falje nënave gjakovare për fyerjet e mëhershme, si dhe kur Haradinaj pranoi që i kishte kërkuar Jabllanoviqit që të kërkonte falje. Aty shihet edhe kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj. Nuk dihet nëse biseda mes Haradinajt dhe Jabllanoviqit ka qenë e qetë apo ka pasur edhe tensione.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here