Haradinaj viziton luftëtarin e lirisë në QKUK

0

Kryeministri Ramush Haradinaj sot ka vizituar luftëtarin e UÇK-së, mikun e tij, Avni Hysenin, i cili po përballet me një sëmundje të rëndë.

“Duke shpresuar për shërimin e tij të shpejtë, falënderova stafin e QKUK-së për kujdesin ndaj tij dhe gjithë pacientëve tjerë”, shkroi Haradinaj përmes rrjetit social Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here