Haradinaj shkon dhe e ngushëllon Anton Qunin për vdekjen e babait

0

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka vizituar familjen e deputetit të LDK-së, Anton Quni, për të ngushëlluar për ndarjen nga jeta e babait të tij.

Për të shprehur ngushëllime tek familja e deputetit Quni, Haradinaj ishte bashkë me pjesëtarë të tjerë të partisë, ndër ta edhe Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj.

Postimi i plotë:

Vizitë ngushëlluese në familjen e deputetit dhe luftëtarit të lirisë, Anton Quni, për të shprehur solidaritetin dhe ndarë dhimbjen për ndarjen nga jeta të babait të tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here