Haradinaj: Mustafa nuk guxon të diktohet nga Serbia

0

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se Qeveria e Kosovës nuk guxon të lejojë që të diktohet nga Serbia.

“Kryeministri i Kosovës, 15 vite pas çlirimit dhe 7 vite pas pavarësisë, nuk guxon të lejojë që agjenda shtetrore e Kosovës të diktohet nga qeveria e Serbisë. E dhimbshme!”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here