Haradinaj festoi ditëlindjen e të birit në kryeministri

0

Kryeministri Ramush Haradinaj ka ndarë disa çaste për të pritur sot në zyrën e tij të birin Trimin dhe shokët e shoqet e tij, me rastin e ditëlindjes.

Këtë e ka bërë të ditur vet Haradinaj i cili ka publikuar edhe disa fotografi nga ndeja.

“Çaste të hareshme me shokët e shoqet e Trimit për ditëlindjen e tij. Secila ditë e jona i dedikohet ardhmërisë së sigurtë dhe të begatë të të gjithë fëmijëve të Kosovës. Të bekuar qofshi. E ti Trimi im, guxo në jetë”, ka njoftuar ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here